• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama ze szlakiem waskotorowym H0e

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#83
No przepiękny klimacik ! 22.gif 264.gif
A ta Nyska Milicyjna to Komendanta Posterunku ? On tam mieszka , czy tylko na jakąś interwencję przyjechał ? 39.gif 253.gif
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#84
A może jakieś zdjęcie wieczorem z oświetleniem? :gwizd:
Jasne ,że będzie nocne oświetlenie;)..
Budynki mają osobno podświetlone okna, lampy uliczne tym bardziej są pod napięciem, oraz lampy ogrodowe w "bogatszej" posesji także.... Torowisko jest również pod prądem, w związku z czym, lokomotywa lub składzik, będzie się przetaczał szlakiem w dwie strony:). Na fotki nocne nadejdzie czas....:)

Maćku, na podwórku jest milicja, a więc również jest interwencja.... Na piętrze w budynku jest potworna awantura, łącznie z latającymi naczyniami, gdyż sąsiadka nakryła męża na czynie lubieżnym z młodszą sąsiadką z parteru.... Raban na cała okolicę.....:ROFL::ROFL::ROFL:....
 

pwel

Aktywny użytkownik
SKMK
Reakcje
3 0 0
#85
Maćku, na podwórku jest milicja, a więc również jest interwencja.... Na piętrze w budynku jest potworna awantura, łącznie z latającymi naczyniami, gdyż sąsiadka nakryła męża na czynie lubieżnym z młodszą sąsiadką z parteru.... Raban na cała okolicę.....:ROFL::ROFL::ROFL:....
O tym też nic nie mówię...:cenzura:
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#87
Zacny ten nowy budynek :) w przeciwieństwie do tego wcześniejszego, który mi kością stoi w tej całej pięknej pracy ;) Cytując klasyka Dobrowolskiego z filmu Poszukiwany Poszukiwana - "zabudowa, która... i teraz, nie gra, nie pasuje, kłóci się, jest przeciw jakgdyby - 'koliduje' - o właśnie, która koliduje z ogólną koncepcją :D
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#89
Zazwyczaj się powstrzymuję waląc Ci "serca" ale dziś nie mogę. SZTUKA przez wielkie "SZTUKA" Mistrzu!! (i tu głęboki ukłon)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#90
Zacny ten nowy budynek :) w przeciwieństwie do tego wcześniejszego, który mi kością stoi w tej całej pięknej pracy ;) Cytując klasyka Dobrowolskiego z filmu Poszukiwany Poszukiwana - "zabudowa, która... i teraz, nie gra, nie pasuje, kłóci się, jest przeciw jakgdyby - 'koliduje' - o właśnie, która koliduje z ogólną koncepcją :D
No cóż, mając na uwadze to co spotykamy w czasem w rzeczywistości, wiele stojących budynków nie pasuje do siebie mimo, że graniczą blisko posesjami;).... i taki też klimat chciałem właśnie stworzyć ( nie odtworzyć)... jeszcze prace są nie skończone i znak stopu , o którym mowa też będzie umieszczony niebawem pod krzyżem ..... Czekam teraz na figurki i inne detale , które zostaną umieszczone na segmencie...[DOUBLEPOST=1394166494,1394165232][/DOUBLEPOST]Walter - też już widzę nie śpisz...:D. Ja całą noc nie spałem , bo męczy mnie karat i zapalenie zatok ( prace na zimnym balkonie wyszły bokami:oops:), więc pooglądałem sobie masę filmów z wąskotorówkami:)...
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
#91
Danielu - ja jeszcze nie śpię :) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Po części z egoistycznych pobudek bo wiem że jak będziesz chory to nie będzie zdjęć Twoich prac :p

Przyznam że też chodzi mi po głowie wąskotorówka od kiedy nabyłem Lxd2-257. Będzie ładnym dołączeniem do makiety ale to dopiero jak uporam się z tym długim kawałkiem który czeka na wykończenie...
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#92
Ja chory czy nie chory i tak pracuję....:oops:.. Nie umiem siedzieć bezczynnie....pewnie to jakiś rodzaj nerwicy modelarskiej lub swoistego ADHD...:ROFL::ROFL::ROFL:.....
Chociaż marzę czasem o tym, by poleniuchować, leżąc w łóżku jęcząc, że źle, że boli, że katar... tylko przed kim mam ściemniać skoro mieszkam sam..:niepewny:.
 
Ostatnio edytowane:

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
#93
:D:D:D Zazdroszczę... Będę szczególnie zazdrościł przez najbliższe trzy dni! Żona jedzie na wesele koleżanki i zostawia mnie z naszym ośmio-miesięcznym synkiem :) Coś czuję że po tych trzech dniach to sobie butelki i smoczki modelował będę... o pieluszkach nie wspominając :D No ale jutro przynajmniej razem pojedziemy kupić farbki vallejo w sklepie :)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#94
Heh :rolleyes:, zawsze to coś, a synunia posadzisz (położysz)koło makiety, "puścisz" kolejkę i sam zobaczysz jak będzie zauroczony:D..Cisza będzie jak "makiem zasiał"...(y)
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
#95
Hahaha - żebyś Ty widział jak on się cieszy na widok Oi2-32 z trzema wagonami osobowymi!!! Dla niego to jest pewnie najlepszy kawałek dnia :) No dobra - my tu gadu gadu a tu pora spać dla mnie :) Dobranoc! Jutro pewnie wczesna pobudka i potem grzanie butelek... :D
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Tu może być w sumie epoka od IV - VI, wszystko zależy jakie samochody i tabor się postawi:)...To i tak jest "pipidów" więc wszystko może być umowne..;).
..Żeby ten "odremontowany" dom nie wprowadzał zbytniego dysonansu, dodałem więcej kwitnących drzewek zasłaniając lekko ów budynek...:).




DSCN5360 wąsk drzewka owocowe 1.jpg













DSCN5359 wąsk drzewka owocowe.jpg














DSCN5361 wąsk drzewka owocowe m.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 8
Wąskotorówka 0
Wąskotorówka 8

Podobne wątki