• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama ze szlakiem waskotorowym H0e

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#61
...No nie???:) Razem z wagonem 3Aw..... Dziś nie zasnę....:D[DOUBLEPOST=1393953672,1393953207][/DOUBLEPOST]....Teraz te wyczekiwane domki, podłączenie elektryki , szklana gablota z lustrami po bokach wewnątrz gabloty, tło z tyłu, górne oświetlenie i mogę odpocząć w domku, delektując się widokiem jeżdżącego składziku po szlaku...:).

DSCN5234 Lxd2 plus 3Aw.jpg
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#63
.. Trwa teraz wymiana w wagonie sprzęgów na orczyki... na razie atrapy ( także działające doskonale), a docelowo, ruchome orczyki metalowe ... :p...
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#64
...No nie???:) Razem z wagonem 3Aw..... Dziś nie zasnę....:D[DOUBLEPOST=1393953672,1393953207][/DOUBLEPOST]....Teraz te wyczekiwane domki, podłączenie elektryki , szklana gablota z lustrami po bokach wewnątrz gabloty, tło z tyłu, górne oświetlenie i mogę odpocząć w domku, delektując się widokiem jeżdżącego składziku po szlaku...:).

Zobacz załącznik 177811
A skad Danielu masz takie cudo?
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#67
"Gwiazdka",czy "Zając" - ważne ,że JEST:love:...............:).
Nie o wszystkim można pisać i opisać też się tego nie da:cenzura:...
Dziś loczek z wagonem spał koło mnie na stoliku:p.....

.....Rany, czy tylko ja taki porąbany jestem.....o_O...:oops:...(n)..... a co tam......:D
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#70
W opakowaniu do Lxd2 są do wmontowania elementy dodatkowe...

Węże - wkleiłem, uchwyty i poręcze - wkleiłem, zostały jakieś małe dwa kominki i coś podobnego do anteny (taki płaski element z dwoma cycuszkami).
Teraz pytanie: Gdzie umieścić tę antenę i te dwa kominki?.....
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#73
Dziś wyrosła dodatkowa zieleń i kipi latem:)..
Jutro nareszcie już całość będzie kompletna , wzbogacona o opisywane wcześniej budynki....;).


DSCN5258 skład i zieleń.jpg
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#74
Ładne 3Aw. Pisałem w tej sprawie do sklepu w Poznaniu ale po złożeniu zamówienia mi nie odpisali... :( ... a miały być zestawy jeszcze.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#75
No.... dziś wreszcie zostały zamontowane i osadzone w scenerii budynki: mieszkalny, komórki (śmietnik), oraz komórka z gołębnikiem.... Całość teraz czeka na podłączenie oświetlenia i zrobienie pod spodem segmentu elektryki.....:).
Na razie kilka fotek , potem inne zrobione z drugiej strony...;).

DSCN5280 wąsk d.jpg












DSCN5285 wąsk d 1.jpg












DSCN5295 wąsk d.jpg













DSCN5298 wąsk d.jpg














DSCN5299 wąsk d.jpg














DSCN5349 wąsk d.jpg
















DSCN5348 wąsk d.jpg













DSCN5353 wąsk d.jpg













DSCN5312 wąsk d.jpg













DSCN5322 wąsk d.jpg












DSCN5314 wąsk d.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 8
Wąskotorówka 0
Wąskotorówka 8

Podobne wątki