• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Uprzejmie informujemy, że forum będzie niedostępne w dniu 26/04/2018 od godz. 0:00 z powodu migracji na nową platformę sprzętową

Makieta modułowa wg norm Diorama ze szlakiem waskotorowym H0e

No tak ...
Robię pierwsze w życiu moduły i właściwie po zobaczeniu tych zdjęć powinienem je spalić :confused:
Zrobiłbyś kiedyś wideoporadnik jak to zrobić samemu... i z czego...
Popieram i to bardzo
Tu nic szczególnego nie ma :)...
To dobry poradnik, ale dla niektórych (na przykład dla mnie), jest jednak trochę za krótki :)
Twoje moduły wyglądają niesamowicie!!!

Zvolack

Moderator Globalny
Zespół forum
FREMO Polska
H0e
@marek1704 nie próbuj swych prac przyrównywać do prac Daniela bo to szkodzi na serce :) to wirtuoz elektrosadzarki.... ja po takich porównaniach wolałem pozostać wirtuozem łechtaczki... żeby z rozpaczy nie zostać waginosceptykiem :) a na serio to @daniel loko daj się namówić na foto story od pierwszych nasadzeń do drzew.

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
Zespół forum
H0e
Ekspert
Zamiast płakać, zacisnąć d*** , wynająć Daniela i mieć makietę podobną do innych przez niego wykonanych.
Za chwilę powstanie nowy dział, pod nazwą "A mnie tez Daniel zrobił makietę" będą w nim tylko dwie oceny, "Zajebiście" i "Jeszcze bardziej zajebiste".
A może wziąć d*** w troki i zacząć pracować i uczyć się,ale nie to ciężkie jest, zachwyty nic nie kosztują i nie bolą.

Maciek mógłbyś zostać pedałem, tfu, waginosceptykiem.

Kolejny, krańcowy moduł, na którym szlak wyłania się z wilgotnego, parnego wąwozu, przechodzi w płaski teren, na którym słońce i wiatr robi swoje...:p...Jest więcej piaszczystych, łagodnych osuwisk..
Na pierwszym zdjęciu stan modułu po przyklejeniu bazy zielonej , zasypaniu piaskiem i zalaniu rozcieńczonym wikolem.. Nie ma słońca, więc musiałem doświetlić moduł ledami...

20171002_160236.jpg

20171003_072328 modified.jpg

20171003_072223 modified.jpg

20171003_072359 modified.jpg

20171003_072316 modified.jpg

20171003_072219 modified.jpg

To trudny tor do waloryzacji , ale jak się nad nim popastwię, potem jest w miarę ok....
[DOUBLEPOST=1507049349][/DOUBLEPOST]Osobiście wolę Tilliga lub Weinerta , a jeszcze lepiej samemu , z odpowiednimi podkładami i właściwą szyną :)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 8