• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama ze stacją i dworcem

krzys.

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Oto Dioramka, którą dostałem od Daniela z moją lokomotywą ST44-003 po operacji plastycznej (upadek z biurka). Wypasiasta jak widać na załączonych obrazkach.
Ostatnie 2 obrazki to moja inwencja "TFU(tfu tfu!!!)rcza" czyli dołożone moje pierwsze "realistyczne drzewko".
Zobacz załącznik 74698 Zobacz załącznik 74699 Zobacz załącznik 74700 Zobacz załącznik 74701 Zobacz załącznik 74702 Zobacz załącznik 74703
Przepraszam najmocniej:) jaki koszt jest takiej dioramki?. Kupiłem sobie ostatni kilka akrylowych gablotek podstawka + osłonka z pleksi o wymiarach ok 36cmx20cm i chciałbym wykonać u siebie coś podobnego jak tu. Mini dioramka w gablotce nie bedzie sie kurzyc:). Chiałbym żeby to był klimat współczesny z trakcją elektryczną i mógłbym wyeksponować już swoje Husarzyki :) Mam zamiar z tym zgłosić się do Pana Daniela o wykonanie czegoś takiego :), pozdrawiam
 

Podobne wątki