• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama ze stacją i dworcem

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#41
A z niewyjaśnionych przyczyn wlazłem na Martela i widzę
http://www.forum.martel.pl/viewtopic.php?t=11658&postdays=0&postorder=asc&start=20
jak kolegę Daniela mieszają z glebą ,właściwie go zakopując ,
i po co Danielu tam polazłeś?
podobnie było z Archico, tu był zachwyt , peany i był zrozumiały ,a polazł tam by kolejne wieńce laurowe przytulic i podobnie jak ty dostał zjebkę.
Panowie więcej rozumu i skromności nie zaszkodzi.
Pokora i chęć zdobycia jak najszerszej wiedzy to podstawa i nigdy się nie zrażam jak ktoś coś konstruktywnie krytykuje.:)
A to ,że ktoś czasem bezsensownie "szczeka i i ujada" to mnie również mało obchodzi - jest i tak na "łańcuchu" ....;)...
Ja robię swoje - czy to jest kiczowate czy realistyczne i tak jest moje ,własne i charakterystyczne....ważne by się uczyć ,obserwować , podglądać i robić coraz lepiej.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#42
Czesc Daniel ! zobacz ze kol. Nemo miesza gdzie sie da i zawsze do wszystkiego wtraca swoje "trzy grosze",ma problemy, bo nic sam chyba zrobic niepotrafi!.Glupia i zazdrosna krytyke pusc wolno i przyj do celu jak dobry "czajniczek",prace wspaniale i czekam na zapowiadany temat. Mattia
A KptNemo?.... cóż... taki jest KptNemo . Też tej częścią naszej społeczności.... osoba ekscentryczna, ale umiejąca na swój sposób stwierdzić tak jak i inni, czy coś jest zgodne z realizmem czy też nie. Generalnie wszyscy jesteśmy "jacyś",ważne byśmy byli dla siebie milsi, bo też łatwiej się wtedy pracuje .....:)
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#43

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#46
A z niewyjaśnionych przyczyn wlazłem na Martela i widzę
http://www.forum.martel.pl/viewtopic.php?t=11658&postdays=0&postorder=asc&start=20
jak kolegę Daniela mieszają z glebą ,właściwie go zakopując ,
i po co Danielu tam polazłeś?
podobnie było z Archico, tu był zachwyt , peany i był zrozumiały ,a polazł tam by kolejne wieńce laurowe przytulic i podobnie jak ty dostał zjebkę.
Panowie więcej rozumu i skromności nie zaszkodzi.
Danielu masz poczucie własnej wartości, co pozwala Ci przyjąć każdą krytykę z klasą. Za to Cię podziwiam. Natomiast nie zgadzam się z tym że zamieszczanie wpisów na Martelu to objaw braku skromności. Raczej jest to szacunek okazany całej naszej zakochanej w kolei społeczności (zwłaszcza, że niektóre Osoby nie chcą być na obu forach i trzeba to uszanować). Daniela prace bronią się same, a uwagi które otrzymuje, moim zdaniem są cenne. Forma zwracania uwagi natomiast zależy już od samych Kolegów.
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#48
Moje propozycje:
Lokajny, Faryny, Stare Guty, Sorkwity, Drygały, Odoje, Zelwągi, Tołkiny, Skomack Wielki, Żytkiejmy, Witkajcie, Botkuny, Sągnity, Szwaruny, Budwity, Snopki, Trzonki, Kociołek, Marwałd, Chorzele, Gacie, itp
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#49
Co tu się głowić nad nazwą-to proste DANIELOWICE ! na cześć twórcy ,a jak Daniel chce,żeby nazawa była mazurska to DANIELOWICE MAZURSKIE;)
 
OP
OP
daniel loko

daniel loko

Zieleninka
Reakcje
1.731 13 0
#50
Nazwy są coraz bliższe moim założeniom i gratuluję Kolegom pomysłów. Do końca maja jeszcze troszkę czasu i tak jak obiecałem nazwa najbardziej zbliżona lub idealna będzie nagrodzona dioramką - postumentem:). Dziękuję Chłopaki ,że w ogóle jesteście tym zainteresowani.;).
 

Kagg

Paczangers roku
Reakcje
39 0 0
#53
Co do nazwy stacji:
Rozmarynki, Rosiczkowo, Lewkoniki, Malinkownia, Tukrotka - to tak na szybko
Może jeszcze wymyślę kilka.
POZDRAWIAM
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#56
Daniel już wrócił:D i do jutra jest czas na ostateczne rozwiązanie konkursu na nazwę stacji:).
nazwy sa fantastyczne ,ale najbardziej zbliżona w tym co ja sobie w głowie uknułem i nie koniecznie nawet idealnie trafiona będzie nagrodzona dioramką - postumentem na prezentację modelu.
Dioramka będzie miała wymiary około 40 cm dług. i 20 cm szer.:)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#58
Moje propozycje:
Siorpnice stare
Kanałowice
Kolejówek
Świętojanowice
Krzywy tor
Śmiechowice
Stawnica
Staropolszczynek
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#60
Skoro Święcajty się podobało to może coś podobnego :p
Święcajto, Święcajno, Święcajny, albo od świerka - Świerkajny, Świerajno, albo jeszcze bardziej skompilowane od świerszcza - Świerczajny, Świerszczajno...:ROFL:
 

Podobne wątki