• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama z zagrodą - irokez46

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Świetne modele. Zwłaszcza zetor robi ogromne wrażenie. Szkoda, że tak mało mamy typowo polskich modeli z tej dziedziny. Pomimo tego udaje Ci się uchwycić ten klimat :)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Modeli trochę by się znalazlo, nawet tych typowo polskich nie mówiąc już o modelach z krajów wschdonich używanych na naszych wsiach.Problem w moim przypadku to niestety brak miejsca w związku z czym moja diorama musi być ograniczona do rozmiarów 87 x 33 cm.Gdyby nie te wymiary to pojawiłyby się na dioramie jeszcze takie ciągniki jak MTZ50 oraz 52, ale niestety nie mogę już ich tam wcisnąć.W gospodarstwie jeden traktor to maksimum a dwa kolejne na drogach przy zagrodzie wystarczą.
Zwyczajnie trzeba myslec o kolejnej dioramie, mam już nawet pewien pomysł na sklep GSu.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
No Piotrze przyznam, że Twoje prace rozwalają i to pozytywnie oczywiście!
Jakoś umknął mi ten temat w związku z brakiem czasu, a teraz jestem pod wielkim wrażenie oglądając to wszystko(y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Dachy pomalowane, gniazdo z bocianem też już na miejscu.Może w tygodniu po pracy uda się powykańczać zabudowe, już niewiele zostało do zrobienia.

SAM_3599.jpg
SAM_3600.jpg
SAM_3601.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 32
Dioramy i makiety 1
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 25
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki