• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama z zagrodą - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#21
Świnia będzie na przyczepie za Zetorem, natomiast na tym podwórku będzie tylko jeden, wysłużony Ursus C325.Pozostałe dwa traktory będą przejazdem na pobliskiej drodze.
Natomiast ten gospodarz ma krowy, króliki, kury i kaczki, to wszystko już niebawem zostanie zaprezentowane.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#23
Piotruś powiedz no mi co za medium udaje słomę ? Jakaś taka mocarna mi się wydaje :gwizd:.


Siano zrobione z trawy Polaka, może i trochę za wysokie, ale w gruncie rzeczy po połozeniu dachu i tak nic nie będzie widoczne.
Teraz pozotaje dać do środka jakieś worki i duperele.
Za chwile biorę fornir i zaczynam robic furmankę.


SAM_3377.jpg
SAM_3378.jpg
SAM_3379.jpg
[DOUBLEPOST=1378312549,1378312102][/DOUBLEPOST]Jeszcze mam pytanie.Przed domem będzie główna ulica we wsi, asfaltowa.Jakie tam dac latarnie czy na drewnianym słupie czy moze już betonowe? Całośc to ma być przełom lat 70-80tych.
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
To sytuowana musi być ta wieś jak lampy mają być :D Moim zdaniem takie drewniane słupy telegraficzne starczą a jak lampy to chyba na betonach.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#25
Wg mnie to latarnie jak najbardziej na betonowych słupach. Jak we wsi asfalt ma być, to i lampy muszą być lepsze.;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#31
Cała zagroda to zestaw Auhagen 11395 holenderska farma.Identyczny jak wersja niemiecka, tylko znacznie lepszy kolor plastiku do "zabawy" z cegłami.
Teren pod zagrodę i pola juz wstępnie uformowany.
Powstała między innymi furmanka, ktora czeka jeszcze na pomalowanie.


SAM_3384.jpg
SAM_3385.jpg
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.605 25 0
#35
Ursus rewelacyjny - robi wrażenie. Sam pomysł na zagrodę też niczego sobie. Lampy tak, jak Mafo i Sebastian CH - proponuję zamontować na betonowych słupach. Życzę powodzenia w realizacji.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#37
Tak patrzę na tą furmankę i przyszedł mi do głowy pomysł na dioramę :D.
Co do "Baby" to faktycznie nielicha konstrukcyjnie, tylko skąd u diabła na polskiej wsi Albinos na furmance...? o_O
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#39
Furmanka fajna, tylko jak dla mnie to deski boczne powinny być cieńsze i wtedy weszłoby na bok ze cztery, może pięć, a nie dwie. Poza tym to furmanka rewelacyjna. A baba rzeczywiście ogromna. Fajnie to wygląda.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 32
Dioramy i makiety 1
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 25
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki