• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Diorama - "Złomek"

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Freszka tylko pozuje bo nie mam nic innego :)

Ja co prawda modeli ciężarówek nie kolekcjonuje ale już nie długo powinienem zrobić zdjęcia z porządną ciężarówką i jak znam prace @Abarth to nie byle jaką ;)
No to czekam na fotki, bo mnie czasem żal ściska, jak oglądam świetne prace modelarzy kolejowych i wstawienie na taką realistyczną dioramę, czy makietę samochodów-zabawek. Dla mnie to tak jakbyś na tory swojej dioramy postawił zabawkę kolejową.
 
OP
OP
Adam Okuń

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Na Złomku pojawiła się gościnie stonka, gagarin @Merlin i świetne prace @Abarth . Dzięki niemu też zostały po awarii naprawione lampy. Resztę zdjęć ze spotkania BGMu w Kozach wrzucę w odpowiednim dziale i wyślę na PW. Niestety dziś się już nie wyrobię, a jutro już będę cykał zdjęcia na Hauptbahnhof Berlin ;)

Złomek i stonka.JPG 5.JPG

Dziękuję modelarzom z Beskidzkiej Grupy za gościnę i miłe słowa o mojej pracy.
 

krakowiak

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
980 23 0
Temat Złomka śledziłem już od jakiegoś czasu. Patrząc na zdjęcia prezentowane na Forum miałem dość sceptyczny stosunek do tego projektu ;) ot, kawałek "deski", stare zabawkowe Piko...Jednak w ten weekend mogłem spotkać Autora projektu na spotkaniu BGM w Kozach i zobaczyć Złomka na żywo...Moi Drodzy...naprawdę kawał dobrej modelarskiej roboty (y) :) Złomek rządził na spotkaniu :) Tak trzymać :)
 
OP
OP
Adam Okuń

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Jeszcze nie miałem okazji. Jak tylko przyjadę z wakacji to sprawdzę. Tylko zastanawiam się czy go sobie nie zostawić na makietę: )
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Adam Okuń

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Figurki pomalowane i zamontowane. Nie jestem zadowolony z efektu. Ostatni raz próbowałem pomalować tak małe elementy. Nie mam do tego ani talentu ani cierpliwości. Już wolę wydać więcej na gotowe figurki... no ale jest jak jest i z odległości obserwatora nie wygląda to na dioramie źle. Na dioramie zostawiam oświetlenie z baterii. Układ od @Grzes posłuży do oświetlenia makiety, którą powolutku z działu "planuję" przenoszę do działu "relacje". Mam nadzieję, że się nie pogniewasz.

diorama ludziki.JPG diorama ludziki 1.JPG diorama ludziki 2.JPG diorama ludziki 3.JPG
 

zazyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Adam mam tylko nadzieje ze pracownicy w tym upale dostaja wode do picia?:) bo przestaną pracować a wyedy wraków na dioramie będziesz miał więcej niż Złomka;-) co do malowania nie wyglada źle.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 13
Buduję makietę 1089
Buduję makietę 20
Buduję makietę 49
Buduję makietę 10

Podobne wątki