• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Diorama Wiadukt Kempola

OP
OP
Kempol

Kempol

Moderator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Fajny ten wiadukcik. Mam tylko takie pytanko przy okazji - skoro to jest dioramka to dlaczego aż tyle dechy tu dałeś?
ale w sumie doby pomysł aby to zmniejszyć.
Zawsze powtarzam, że jak mówię, że coś zrobię, to, to zrobię, tylko nie wiadomo kiedy...;) Minęło pięć miesięcy i ciach:
IMG_9882.jpg
IMG_9889.jpg
IMG_9917.jpg

IMG_9894.jpg

IMG_9900.jpg
IMG_9899.jpg

Jeszcze trochę kosmetyki na przyjazd Biskupa i będzie można wiadukt oddać do użytku publicznego.

OP
OP
Kempol

Kempol

Moderator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Doniesienia z ostatniej chwili:

Sam Biskup Siekierka odwiedził odbudowany wiadukt.
Ze względów bezpieczeństwa w trakcie procesji Biskup Siekierka nie opuszczał swojego Mercedesa. Procesję poprowadził proboszcz Anioł z pobliskiej parafii. Na ulicę wylegli mieszkańcy, wśród których można było zauważyć agenta Bolka oraz lokalne media.
IMG_0276.jpg
IMG_0279.jpg
IMG_0281.jpg
IMG_0285.jpg
IMG_0288.jpg
IMG_0289.jpg
IMG_0298.jpg
IMG_0292.jpg
IMG_0296.jpg
IMG_0299.jpg
IMG_0300.jpg
IMG_0303.jpg
IMG_0287.jpg
IMG_0301.jpg
IMG_0315.jpg

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Biedny biskup Siekierka. Ewidentnie po twarzy widać, że znosi trudy nocnej libacji z arcybiskupem Mordowiczem. W dodatku jest cały czas inwigilowany, gdyż oprócz agenta Bolka, ewidentnie obok kroczy w czarnym habicie kapucyna bosego TW Hejnał :)

Paweł R

Znany użytkownik
Donator forum
H0e
Ekspert
Wyszło super ,mała uwaga do betonowych barierek chyba są lekko za wysoko , nigdy aż takich wysokich nie spotkałem ,zazwyczaj były na wysokości kolan +/- kilka cm.
Ale oni wszyscy stoją w "dołku".

Ale, ze Biskup Siekierka z tak wysublimowanym poczuciem estetyki nie wytknal sfuszerowanych obrzezy? ;)

Ja to bym chciał dożyć dnia w którym coś pokażesz, Twojego autorstwa, i wtedy spuścimy wściekłe kundle krytyki, ale nikt tak długo chyba nie żyje, i jesteśmy skazani na Twoje ciągłe upierdliwe uwagi, ale tylko teoretyczne.