• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Diorama Wiadukt Kempola

Paweł R

Znany użytkownik
Donator forum
H0e
Ekspert
Kurcze..., pięknie Pawle. Już myślę co tam sobie zbudować, tyle przestrzeni.
Myślę Marku że czeka Cię budowa dalszego ciągu, nie będziesz jeździł z jedną skrzynką.

I dziś ostatni odcinek tej relacji, gniazda do nóg zrobione i zamocowane, nogi tez zrobione (prawie) a na dodatek jeszcze płytki z gnizadami do podłączenia elektryki, ale założysz je sobie sam, bo ja nie mam pomysłu gdzie je umieścić.
Szpachlówka schnie jutro drugi szlif, lodówka umyta, gromadzimy zapasy na Wasz przyjazd.:)

P1260515-crop.JPG

P1260517-crop.JPG

Mniejszy Piotrek nie mógł się powstrzymać, otrzymane przed chwilą, zdjęcie całości.

20190116_182505-crop.jpg

Astro

Znany użytkownik
No to kopara, zetor i inne tematy pójdą w kąt... :D
Będziesz wkomponowywał leśnobłotną dioramkę?

Pawle, z czego te płytki pod banany? Gotowe czy samoróbka? Wyglądają nadzwyczaj estetycznie.

OP
OP
Kempol

Kempol

Moderator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
....lodówka umyta, gromadzimy zapasy na Wasz przyjazd.:)
Jedziemy, już niedługo.

Myślę Marku że czeka Cię budowa dalszego ciągu, nie będziesz jeździł z jedną skrzynką.
Kurcze, tyle projektów rozgrzebanych, tyle pomysłów w głowie no i jeszcze dodatkowe moduły....

No to kopara, zetor i inne tematy pójdą w kąt... :D
Kopara to mi na razie opadła jak zobaczyłem dzieło Łódzkich Chłopaków(y)(y)(y)

Będziesz wkomponowywał leśnobłotną dioramkę?
Nie, szukam natchnienia na coś innego.

Dobrze mieć takich kolegów.
To jest najważniejsze.

A ja myślę nad wykorzystaniem toru wąskiego i ewentualnej możliwości podłączenia się z modułami H0e
Myśl, będziemy kombinować.
Czekam na dalsze relacje z urządzania modułu.
Jak tylko będę miał czas to się pojawią.