• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama - Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam. Korzystają z tego że ostatnio na dniach otwartych mojej szkoły prezentowałem moje dioramy zrobiłem kilka zdjęć by pokazać tu na forum jak wyglądają teraz. Zdjęcia nie są wysokich lotów, ale na poglądowe obejrzenie może być. Największa diorama jest mojej roboty oraz parking na którym pali się bar, druga jednostka jest zakupiona od Irokeza. Zapraszam do oglądania.
Image00001.jpg
Image00002.jpg
Image00003.jpg
Image00004.jpg
Image00005.jpg
Image00006.jpg
Image00007.jpg
Image00008.jpg
Image00009.jpg
Image00010.jpg
Image00011.jpg
Image00012.jpg
Image00013.jpg
Image00014.jpg
Image00015.jpg
Image00016.jpg
Image00017.jpg
Image00018.jpg
dania.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#4
Co dwie jednostki to nie jedna . Sporo się tego sprzętu nazbierało . Makieta można powiedzieć że cała czerwona , dobrze że trosty trochę kontrastu nadają . Co do baru to dobrze że się naprzeciwko jednostki zlokalizował to takto może się coś uchowało . W tamtym roku w Opatówku koło Kalisza naprzeciwko OSP zapalił się samochód i strażacy nie zdążyli :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#5
Wygląda bardzo dobrze. Sprzętu rzeczywiście dużo i przydałoby się trochę więcej terenu ;). Gratuluję wykonania. (y)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#6
Fajne te ludziki ratownictwa chemicznego , takie ufoki :ROFL: , rzeczywiście trochę gęsto nie widać dioram bo samochody zasłaniają , ale fajne klimaty (y)
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Dzięki za wpisy. Faktycznie przydała by się kolejna jednostka, ale za bardzo nie ma jakieś fajnej strażnicy która by mi wpadła w oko. A po drugie miejsce w domu mi się kończy. Chyba że macie jakieś fajne pomysły na jednostkę na 10 samochodów. Chętnie poczytam.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#8
Dzięki za wpisy. Faktycznie przydała by się kolejna jednostka, ale za bardzo nie ma jakieś fajnej strażnicy która by mi wpadła w oko. A po drugie miejsce w domu mi się kończy. Chyba że macie jakieś fajne pomysły na jednostkę na 10 samochodów. Chętnie poczytam.
No to może sam jakąś zbuduj , z Pcv jakiś budynek z realu ? ? ? :)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#9
Łał dioramki naprawdę super się prezentują. Fakt modeli duuużo:)
Jednostki postawione w jakiejś pechowej okolicy bo co chwilę coś się dzieje;)
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Bardzo dawno nic się tu nie działo i postanowiłem odświeżyć temat.
Na dioramie była ostatnio ciekawa akcja która to byłą pokazana na targach modelarskich w Kaliszu.
Image00001.jpg
Image00002.jpg

Image00003.jpg

Image00004.jpg


Rozpocząłem również budowe kolejnej dioramy, tym razem będzie to stacja bazy paliw. na ta chwile przygotowuje zbiorniki i wszystko co z nimi związane dopiero później zajmę się odpowiedniej wielkości podłożem. ;)

Image00001.jpg

Image00002.jpg

Image00004.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 32
Dioramy i makiety 1
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 72
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki