• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

"Diorama" MW111

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#22
IMG_20141229_130903_989.jpg
Jelonek dostał kierowcę,czeka na oświetlenie :gwizd:No fajna ale co się przy niej nagimnastykowałem,natomiast jelonek pełna perfekcja.
Kolejne fotki "W drodze na poligon" :D cała armia aż dwa pojazdy :ROFL::LOL: IMG_20141229_130621_791.jpg IMG_20141229_130732_230.jpg
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#23
Mi się najbardziej podoba zieleń na tej dioramie. Widać, że wkładasz w to dużo pracy(y). Moja przy Twojej to zabawka raczej hehe;).
[DOUBLEPOST=1419855320][/DOUBLEPOST]Świetny pomysł z tymi wojskowymi ciężarówkami, jeszcze w takiej scenerii. Dla mnie extra. Malutki minusik to taki, że fotki są troszkę nie ostre ale ogólnie super(y)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#24
Dzięki za uznanie,zdradzę tylko że jest to przedsmak tego co planuję zrobić,zaczynam jednak od zbioru pojazdów,tu jest trochę komplikacji i sporo kasy,ale damy radę ;):)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#31
Oświetlanie modeli to nie moja bajka, przynajmniej na razie, ale niesamowicie mi się to podoba. Modele zaczynają żyć...;) :)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#33
..... kupiłem diody i zamierza sam coś w temacie poćwiczyć.:)
To super,bo to naprawdę żadna filozofia,choć nie jedną diodę szlag trafi ale warto a ile przy tym model zyskuje ho ho_Oświetlenie przednie to pryszcz ale już tylne,gdzie diody prawie nie widzisz,już trzeba mieć anielską cierpliwość.Ale powodzenia,jeszcze mi szczena opadnie :D
Oświetlanie modeli to nie moja bajka, przynajmniej na razie, ale niesamowicie mi się to podoba. Modele zaczynają żyć...;) :)
Oj tak,już widzę taki wojskowy konwój w półmroku ze światełkami,bajka :rolleyes:
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#34
A co powiecie na ten model Stara 266:


Koleś na eBay.co.uk ma na sprzedaż taki model. Tylko, że skala jest lipnao_O.
[DOUBLEPOST=1419983302,1419982541][/DOUBLEPOST]
Model 148 napewno był w wojsku , a i 815 się zdarzały .
Masz rację były. Pamiętam jak jeszcze byłem mały i jeżdziłem z Tatą na poligon w Nowej Dębie, to tam stało ich kilka. Dwa z nich były punktami dowodzenia, a ponieważ żołnierze mieli problem z zapamiętaniem kodu numerowego pojazdów dowodzenia to nazwali je dla ułatwienia "obiekt bliższa" i "obiekt dalsza":D. Były to graty Tatra 148. Trzeci z nich pełnił funkcję budy naprawczej, a ten ostatni to nie pamiętam co to było.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#35
A co powiecie na ten model Stara 266:


Koleś na eBay.co.uk ma na sprzedaż taki model. Tylko, że skala jest lipnao_O.
To chyba skala 1:72 o ile się nie mylę,choć wykonanie nie jest tragiczne.Dzisiaj jak dobrze pójdzie ukończę agregat pr. takie małe a jak cieszy,w planach maszt oświetleniowy,może w przyszłości kuchnia polowa? :rolleyes:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#37
Co za kicha,przegapiłem aukcję stara 66,:mad: do tego po lekturze firma robiąca ten model, na kupienie nie ma szans na najbliższe 100 lat. Pozostaje porobić papierzane atrapy,żeby wyglądało że armia liczna jest :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 32
Dioramy i makiety 1
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 25
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki