• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

"Diorama" MW111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Jakiś czas temu nabyłem taki pojazd budowlany,na swojej makiecie chcę umieścić pojazdy z lat 70-80,w miejscu tej ładowarki widział bym jakąś koparkę linową na gąsienicach,bo co do tej ładowarki nie jestem pewny,czy w danym przedziale 70-80 taka już była.
DSC03171.JPG
 

Seebuleek

Aktywny użytkownik
Reakcje
48 0 0
#2
Wydaje mi się że sprzęt mógł by z drugiej połowy lat 80 być, tyle że nie w Polsce. :p Jak będziesz robił bardziej w klimat zachodni to wydaje mi się, że jak najbardziej. :)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#3
No i tego się obawiam,planuję klimat czasów PRL-u,ale nie spotkałem tego typu sprzętu do nabycia.Chyba jednak będę musiał pójść w stronę koparki linowej,takie często były używane na żwirowniach,zastanawiam się nad wykonaniem takiej od podstaw.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#4
Jeśli jesteś ortodoksem to kompletnie nie pasuje ten sprzęt na polskie klimaty.Jeśli natomiast potrzebujesz go jako uzupełnienia to nie zwracaj wogóle na to uwagi.Kiedyś może się przejmowałem że coś nie pasuje, że data rewizji nie taka jak trzeba.Ważne żeby Ciebie cieszyło a nie innych.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#5
Irokez pięknie to napisałeś. :) Jak mówił znany i lubiany w jednej z polskich komedii: "Musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie. Co lubisz robić? A potem zacznij to robić." A co do dioramy i ładowarki to moim zdaniem fajnie to wygląda.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#6
A więc zostaje,będzie mi działać na ustrój a jednak. Jednak w planach i myślę że nie dalekich koparka "Waryński",to będzie fajowy widoczek
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#12
Kolejna scenka z ....,Uaz nie udany,szukam Nyski i raczej chyba jest nie osiągalna,to byłby klimacik :) A może ktoś chciał by się jej pozbyć? :podstepny:
dl.JPG
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#15
Raczej chyba wypałują,kiedyś byli w tym dobrzy. Z tego co mi wiadomo to on nie idzie z tym drzewem tylko próbuje się utrzymać w pozycji pionowej,widocznie jest po wypłacie i trochę zaszalał :p. Chyba mu nic nie zrobią,władza ludowa to też przecież ludzie.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#20
IMG_20141229_114804_940.jpg Zobacz załącznik 256739 IMG_20141229_115459_581.jpg U mnie mobilizacja,wszystko co się da "idzie do wojska".Tempo jak w naszej zbrojeniówce,ale do przodu.W planach 5 starów 66,4 jelcze,3 uazy,7 t 54,skromnie ale dla mnie to już potęga :LOL: Na pierwszy ogień poszedł pierwszy star 66 przeróbka z cywilnego na wojaka,jeszcze parę drobiazgów,oświetlenie i będzie jak ta lala,na doczepkę agregat,który jest obecnie w produkcji ;):gwizd:
IMG_20141229_114521_961.jpg
IMG_20141229_114521_961.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 32
Dioramy i makiety 1
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 25
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki