• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Miasto PRL

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#24
Ale na powietrze by się przydało wynieść i przewietrzyć a przy okazji fotkę zrobić bo nic nie widać takie zadymienie .
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#25
Świetne klimaty ;) Pomyśl faktycznie nad trawą tutaj masz link do całego kompendium wiedzy w tym temacie z budową elektrosadzarki za 20 zł włącznie. http://forum.modelarstwo.info/threads/siala-baba-trawe.7113/

Nad drzewkami też możesz pomyśleć bo te baobaby są trochę mało polskie. Zastanów się nad komosą - tanie w wykonaniu bardzo dobre w efekcie ;)

Tutaj efekt na mojej makiecie
http://forum.modelarstwo.info/threads/smak-80-tych-lat.19393/

PS Imponująca kolekcja samochodów z epoki (y)
Widzialem Twoja prace. Naprawde mi sie bardzo podoba, jest super!
A gdzie Ty takie fajne drzewka dostales? Te budynki tez super wygladaja
jak prawdziwe ;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#27
Powiem szczerze że już Twoj blok robił wrażenie na mnie, to również, głownie ilośc prlowskich modeli (y) Tak jak koledzy piszą, poćwicz z trawką, będzie duzo lepszy efekt, konary drzew tez przykryj(y)
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#28
Abarth macie racje, trawka bedzie i drzewka tez bede musal zmienic,
ulice juz troche od brudu wyczyscilem, morze to taki efekt ze taka ciemna moja diorama,
ale mam slabe swiatlo i tapety sa zielone a do tego sie zbliza jesen nad diorama ;D
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#29
uuuu.jpg

[DOUBLEPOST=1426716312][/DOUBLEPOST]
S__3BE0.jpg

[DOUBLEPOST=1426716353][/DOUBLEPOST]
S__BBE0.jpg

[DOUBLEPOST=1426716436][/DOUBLEPOST]
S__7BE1.jpg

[DOUBLEPOST=1426716475][/DOUBLEPOST]
S__6BE1.jpg

[DOUBLEPOST=1426716566][/DOUBLEPOST]Kolekcja samochodow PRL, rejestracje sa, drzewka sa, mur PRLu jest,
;)
 

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#30
Klimacik fajny, podoba mi się. Ta Syrenka pick-up jest rewelacyjna, mój dziadek taką miał i jeszcze też bosto taką zabudowaną.. wspomnienia powróciły :)(y)(y)(y)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#31
Klimat dioramki świetny,odzwierciedla tamte lata w 99%.Tego 1% brakuje mi w betonowym ogrodzeniu w tle.Mam wrażenie,że górna część ogrodzenia jest zbyt duża:niepewny:
Ogólnie super!!
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#33
Klimat dioramki świetny,odzwierciedla tamte lata w 99%.Tego 1% brakuje mi w betonowym ogrodzeniu w tle.Mam wrażenie,że górna część ogrodzenia jest zbyt duża:niepewny:
Ogólnie super!!
Witam,
Tak masz racje, musze to jeszcze zmienic bo tez to zauwazylem,
pozatym jeszcze troche innych rzeczy brakuje, na wee sie wezme za trawe
co jeszcze zrobie to lampy i znaki drogowe, studzienki, slupy wysokiego napiecia, i kamienice (wlasno recznie).
Mam juz projekt na kamienice jeszcze tylko troche czasu i realizuje

Pozdrawiam
[DOUBLEPOST=1426797097,1426796463][/DOUBLEPOST]
Klimacik fajny, podoba mi się. Ta Syrenka pick-up jest rewelacyjna, mój dziadek taką miał i jeszcze też bosto taką zabudowaną.. wspomnienia powróciły :)(y)(y)(y)
Tak, ta Syrenke Bosto to znam dobrze, jeszcze mi brakuje :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy osobowe 7

Podobne wątki