• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

DIORAMA KAMAPI

OP
OP
KAMAPI

KAMAPI

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#42
dzięki :)
baba to z Preiser'a takiego zestawu figurek wieśników koło domu, nie pamiętam numeru. Ale w takim dużym zestawie wiejskim Preisera, z niemalowanymi figurkami, zwierzętami, wozami, itp. też sa takie dwie chyba. Grube, w hustkach na łbie, takie typowe.
 
OP
OP
KAMAPI

KAMAPI

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
dziękuję tak Szacownym Kolegom!!! :) coraz mniej miejsca się robi na tym skrawku a nie chcę przesadzić i przedobrzyć dokładając kolejne elementy. Póki co niewiele powstanie nowych rzeczy za to będzie opcja żeby dopracowac to co już jest - może i na dobre to wyjdzie. Np ten peron roboczy przy szopie, tam gdzie malują 55-tkę itd. to mi jakoś tak wygląda zabawkowo i nie jestem z niego zadowolony. Może podpowiecie co zrobić: dodać, wyrzucić, żeby to trochę urealnić?

Tak wyprzedzając nieco to co nastąpi, to za czas jakiś dobuduję do tego co teraz jest jeszcze trzy takie deski i powstanie całość...bardzo różna tematycznie. Oj tak.... :)

marekw111 napisał(a):
te ogrodzenie sam robiłeś?
Owszem sam. Balsa, drucik miedziany, i farbka szara. Ale, że ładne czy że nie? Wiem że jest takie podobne w gotowym zestawie chyba Auhagen'a, ale jak sam zrobię to bardziej cieszy.
 

Załączniki

OP
OP
KAMAPI

KAMAPI

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#47
tak w ramach zapowiedzi tego co będzie to dwie foty części taboru H0e... klimaty trochę Ameryka południowa, lub Azja (jeszcze nie zdecydowałem) jakieś kamieniołomy i nietypowe pojazdy ciągnące małe wagoniki; sceneria typowo użytkowej kolei.
Będzie też ciekawie i ładnie w normalnym torze, ale najpierw muszę zbudować mebel, w którym to wszystko będzie.
Do zobaczenia i przeczytania za parę tygodni, kiedy umieszczę nowy wątek i pokażę co i jak. pozdrowienia
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 13
Buduję makietę 106
Buduję makietę 1089
Buduję makietę 20
Buduję makietę 10

Podobne wątki