• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

DIORAMA H0-H0e

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
No i wreszcie gospodarstwo troszkę ożyło i tylko kur brakuje do kompletu:)
Niestety ,ale ujrzawszy wielką świnię wyłażącą z komórki, dziewczynka ze strachu się zeszczała:ROFL::LOL:.
( muszę spatynować miejsce po kleju pod jej nóżkami):)
 

Załączniki

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Nie wiem jak inni ale ja się się czuję zamieciony pod dywan.
Najdoskonalsza sceneria jaką w życiu widziałem
Podziwiam, zazdroszczę i Gratuluję
 

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
WOW Jak u mojej babci w zagrodzie nawet dziura w płocie i koza jakby znajoma, tylko prosiaki bardziej spasione PEŁEN SZACUN
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Pierwsze co mi przychodzi na myśl to zazdrość:eek:
Drugie złość :mad:
A trzecie że trzeba ruszyć dupsko i brać się do roboty samo się nie zrobi :)
 
Reakcje
0 0 0
Nie wiem jak inni ale ja się się czuję zamieciony pod dywan.
Najdoskonalsza sceneria jaką w życiu widziałem
Podziwiam, zazdroszczę i Gratuluję
POPOWE, proszę nie potępiaj się. Wiadomo że w domowych warunkach nie zrobisz lepszej pizzy niż w pizzerii, lepszych butów niż szewc w swoim zakładzie, nie wypieczesz też lepszego chleba w swoim piekarniku konkurując z prawdziwym piekarzem...
Od wszystkiego są FACHOWCY, cudotwórcy, szamani lub zwyczajnie (tudzież nadzwyczajnie) uzdolnione osoby.
Powodu do stresu nie ma żadnego. Albo podniesiesz swoje kwalifikacje jako budowniczy makiety, albo zakontraktujesz podwykonawcę jeśli musisz mieć ją na już i teraz. Życie;)
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.962 6 0
-ale DL pokaż to czego nie ma na tych filmach pokazanego- bo tak to co? nic się nie dzieje ot ujęcie z latającego talerza jakiejś okolicy , -a tam było by co pokazać - obojętne czy fotkami czy filmem czarno białych czasów ma się rozumieć,pytanie kto - kręcił wtedy tam filmy czarnobiałe ? ma się rozumieć czy kto pstrykał zdjęcia Danielakom ? ma się rozumieć - bo przecież nie ufoludki ..
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
-ale DL pokaż to czego nie ma na tych filmach pokazanego- bo tak to co? nic się nie dzieje ot ujęcie z latającego talerza jakiejś okolicy , -a tam było by co pokazać - obojętne czy fotkami czy filmem czarno białych czasów ma się rozumieć,pytanie kto - kręcił wtedy tam filmy czarnobiałe ? ma się rozumieć czy kto pstrykał zdjęcia Danielakom ? ma się rozumieć - bo przecież nie ufoludki ..
Wiem, bo zrobił bym kilka filmików z różnych stron, oraz ujęć i zmontował w całość, lecz na razie wojuję z programem do obróbki filmów;).
Zresztą diorama jest na tyle niewielka ,że aż mi głupio ją filmować ( zbyt mały obszar), a nie mam profesjonalnej kamery ,by robić super ujęcia makro lub ujęcia typu zoom.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
W tym programie można ''ciąć'' mp3 na kawałki? Zrobiłbym sobie dzwonek do telefonu- Bubel Band-''Scyzorykiem chrzczony''':LOL:
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Wiem, bo zrobił bym kilka filmików z różnych stron, oraz ujęć i zmontował w całość, lecz na razie wojuję z programem do obróbki filmów;).
Zresztą diorama jest na tyle niewielka ,że aż mi głupio ją filmować ( zbyt mały obszar), a nie mam profesjonalnej kamery ,by robić super ujęcia makro lub ujęcia typu zoom.
Bardzo ładna ta praca twoja Danielu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 13
Buduję makietę 106
Buduję makietę 20
Buduję makietę 49
Buduję makietę 10

Podobne wątki