• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama do prezentacji- Korzonek

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#1
Witajcie. Formalności u notariusza dobiegły końca i takim oto sposobem nabyłem drogą kupna kawałek ziemi od Brody :) W tym temacie będę starał się zaprezentować wam ciekawe sytuacje, jakie uda mi się sfotografować w moim małym świecie.

Dzisiejszy dzień był dość obfity w ciekawe akcje :)

Znowu trafiłem na pana Miecia, ale fotkę cyknąłem z ukrycia, bo już się wkurza, że ciągle fotografuję jego sprzęt.



Zauważyłem także taki ot rozładunek :)



...ale nie obyło się bez przygód.



Na szczęście w pobliżu był odpowiedni sprzęt i Jeep po kilku minutach został wyciągnięty.



Niestety nie był w stanie odjechać na własnych kołach. Przyczyn nie znam, ale jak się coś dowiem to poinformuję.

 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#2
Cieszę się że, ten kawałek gruntu sprawia Ci tyle radości i druga sprawa dobrze, że do jechał w miarę cały co nie było takie oczywiste.
 

Podobne wątki