• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Damiana

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#22
Sorki za zaśmiecanie wątku,;) ale jak już Maćku cytujesz to nie obcinaj liter:( bo się przeraziłem, że słowo " choć" napisałem z błędem:)
A, co do meritum to nie lepiej od razu złamać tej jasnej szarości? Pytam, bo sam będę musiał się z tym zmierzyć.
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#23
Tak będzie droga, jak widać, parkingu nie będzie. Powiem na razie tylko, że będzie to coś związanego bliżej z czymś innym, niż ciężarówki, ale będzie raczej skromnie. Co do farby to nie wydaje mi się, żeby była taka szara. Można by ją ewentualnie spróbować przybrudzić, ja tak robiłem z betonem, po wyschnięciu rozcierałem na nim palcem zwykłą kredkę woskową, w celu zrobienia śladów.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#24
Panowie kolor asfaltu zależy od ilości takich składników jak smoła i cement , dobre nawierzchnie mają jaśniejszy kolor bo jest w nich więcej cementu, natomiast te słabszej jakości są ciemne prawie jak smoła, osobiście stosuję farbę fallera kolor asfalt , następnie używam czarnego wascha i jest ok.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#25
Sorki za zaśmiecanie wątku,;) ale jak już Maćku cytujesz to nie obcinaj liter:( bo się przeraziłem, że słowo " choć" napisałem z błędem:)
A, co do meritum to nie lepiej od razu złamać tej jasnej szarości? Pytam, bo sam będę musiał się z tym zmierzyć.
Sorki. Jakoś tak źle uciąłem część Twojego tekstu. Przepraszam. :oops:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 32
Dioramy i makiety 1
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 25
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki