• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Deutsche Bundesbahn 1949-1993 - modele i 1:1

Tigrek

Aktywny użytkownik
Wiem, że już pisaliście. To przecież 1 z moich ulubionych działów na tym forum, przejrzany od deski do deski :) Ale pytam, bo może ktoś wie, co teraz się z nią dzieje. Chyba jej nie zezłomowali?

Ropu

Aktywny użytkownik
Według revisionsdaten.de i wpisów na drehscheibe właścicielem lomotywy jest ciągle Wiebe, lokomotywa stoi na werku Bombardiera w Kassel, jest niesprawna i trafi jako eksponat muzealny na zasadzie wypożyczenia do Verein Dampflokfreunde Salzwedel e.V.

Tigrek

Aktywny użytkownik
No to już coś wiadomo ☺ ciekawi mnie tylko, czy będzie czynną muzealna maszyną, czy będzie tak stała i się kurzyla... No i czy przywroca jej barwy fabryczne db, czy będzie dalej żółtym kanarkiem?

Ropu

Aktywny użytkownik
Czynna chyba nie - Wiebe się nie opłacało, a Verein wątpię, żeby był silniejszy finansowo. Natomiast ma zostać na zewnątrz odświerzona, choć czy to oznacza, że będzie znowu altrot, tego nie wiem.