• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dekodery dźwiękowe Piko ST44, SP45, EU07, ET22

qwertas

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.341 37 2
#1
Cześć,
nie chciałbym wsadzać kija w mrowisko, nie mam czasu by przebrnąć przez wszystkie wątki, ale chciałbym zapytać czy efekty dźwiękowe serwowane na dekoderach sprzedawanych przez PIKO dedykowanych modelom ST44, SP45, EU07, ET22 są warte swej ceny czy jednak ESU / ZIMO to lepszy wybór?
Z góry dziękuję za feedback.
P.
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#9
Jakby powiedział mój idol Sheldon Cooper: " Uhlenbrock suck".
Mam 2 jazdy i oświetlenia w SP/SU45 i jeździ po walce w miarę, świeci po swojemu. Nie mam możliwości zaprogramowania poza MM.
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#12
Ja "odgrzeje trochę kotleta" i zapytam posiadaczy SP/SU45 z dźwiękiem, jaki dekoder pod wzgledem funkcji i dźwięku wypada lepiej? I jakiej firmy dekoder jest w oryginalnej Piko 96308 - Spalinowóz SU45-127 PKP
Czy to jest ESU?
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.691 58 9
#14
Dlatego zawsze jak jestem w Polsce jeżdżę do Leszka z moim taborem i jak dotąd wszystkie moje lokomotywy przeszły przez jego ręce. Teraz podwiozę SU46 i EU07, do której włożyłem silnik od ET22
 

Podobne wątki