• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dekoder LokSound V3.5

jpanas

Użytkownik
Reakcje
37 1 0
#1
Witam
Proszę o radę. Mam dekoder ESU LokSound V3.5, który nie mieścił się w modelu więc obciąłem go (bezmyślnie) myśląc że przelatuję przewody do drugiego rzędu otworów. Mam pytanie, czy można to jeszcze uratować. Musiałbym mieć widok druku z obu stron aby wlutować w inne miejsca układu. W załączeniu zdjęcia przed i po destrukcji.
P1240873.JPG
P1240874.JPG
P1240875.JPG
 

PP1970

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
2.864 86 0
#3
Trochę mnie zaskoczyło, że w górnym rzędzie punktów lutowniczych (które ponumerowałem 1..11 na użytek tej dyskusji) nie ma wyprowadzenia świateł przód/tył (kabel biały/żółty), ani głośnika. Albo w moim egzemplarzu są naruszone ścieżki, albo tego nie rozumiem.

Ale na płytce dekodera zidentyfikowałem wszystkie punkty i przy odrobinie ostrożności mam nadzieję, że Kolega odtworzy dekoder. Gdyby był z tym problem, 12-15 grudnia będę w Krakowie (Morsztynowska, przy wiadukcie grzegórzeckim).
 

Podobne wątki