• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dekoder jazdy Uhlenbrock 76560/76590 - ustawienie czasu aktywności wyjść funkcyjnych

B

bobby74

Gość
#1
Czy posiada ktoś instrukcję do dekodera Uhlenbrock IntelliDrive 76560 lub 76590 - albo poprostu wie co i jak - którymi CV ustawię czas aktywności konkretnych wyjść funkcyjnych? Zasadniczo chodzi o takie coś -
1. lok rusza,
2. aktywuje się konkretne wyjście,
3. pozostaje aktywne przez 2 sekundy,
4. wyjście deaktywuje się.
Punkty 1 i 2 opanowałem. Jak poradzić sobie z 3 i 4?
 

RedBuster102

Nowy użytkownik
TEST
Reakcje
0 0 0
#2
Za instrukcją do uchlanego szrota w natywnym narzeczu:

Einstellung der Funktionsausgänge A1 und A2 für elektrische Kupplungen
An A1 und A2 kann jeweils eine elektrische Kupplung angeschlossen werden. Wird der entsprechende Ausgang eingeschaltet, so wird er zuerst für eine Zeitdauer T1 mit einer PWM1 gespeist und danach für eine Zeitdauer T2 mit der PWM2. Anschließend wird der Ausgang für die Zeit T3 ausgeschaltet. Dieser Vorgang kann bis zu 255 mal wiederholt werden. Einstellung über:
CV124 - Kupplungswiederholungen 0=keine Kupplung 0-255
CV125 - Kupplungs-PWM1 Einschalt-PWM 0-255
CV126 - Kupplungs-PWM2 Halte-PWM 0-255
CV127 - Kupplungszeit T1 x 50ms Einschaltzeit 0-255
CV128 - Kupplungszeit T2 x 0.1s Haltezeit 0-255
CV129 - Kupplungszeit T3 x 0.1s Pausenzeit 0-255

Hinweis: Um die Kupplungen zu schützen, sollten die Wiederholungen möglichst gering sein.


A instrukcja jest tu: http://www.uhlenbrock.de/de_DE/service/download/handbook/de/I4B04FA6-050.apd/Bes76560.pdf
 
OP
OP
B

bobby74

Gość
#3
Dzięki, tylko już przeczytałem tą instrukcję po całości i nie pomogła mi wogóle...:(
CV do sprzęgów automatycznych i wyjść 1 i 2 podali, ale do reszty nie.
 

Podobne wątki