• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Decodery do samodzielnej konstrukcji

Artee

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam
Od pewnego czasu buduje sterowanie do makiety DCC. Ze wzgledow ekonomicznych postanowilem wiekszosc elektroniki wykonac samodzielnie. W tej chwili koncze GENli na USB. Od kilku dni szukam stron na ktorych mozna by znalezc opisy dekoderow do samodzielnego montazu ale poki co znalazlem az dwie strony z ktorych mozna tak naprawde skorzystac z czego na jednej opisy sa po hiszpansku co nie za bardzo mi odpowiada. Wiekszosc linkow na innych stronach konczy sie komunikatem 404 ze nie ma takiej strony. Czyzby temat samodzielnej budowy byl az tak malo popularny czy ja za tak zle szukam? Obecnie glownie poszukuje opisow dekoderow do semaforow, zwrotnic, akcesoriow. Wdzieczny bede za wszelkie informacje o aktywnych stronach z takimi opisami po polsku lub angielsku.
 

Blue

Użytkownik
Reakcje
30 1 0
#3
Po pierwsze - "dekodery", a nie "decodery".

Po drugie - jest taka tajna i nikomu nie znana witryna internetowa o nazwie na literę 'G'. Zwykle używam tej witryny kiedy czegoś szukam.

Strzał pt. "MERG" jest dosyć trafiony, chociaż ja znam jeden duuużo lepszy, na literę 'T' ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 19
DCC 4

Podobne wątki