• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

decoder TAMS LD -G -33Plus

Reakcje
0 0 0
#1
Witam. Noszę się z zamiarem zakupu loka z w/w dekoderem. Czy jest możliwość zamontowania w nim modułu dzwiękowego ( jaki ? ) Czy lepiej go wywalić i wstawić jeden np; Esu Lokpilot 4.0
 
D

Docteur

Gość
#2
Z tego, co mówi producent, to dekoder TAMS LD-G-33 plus ma podstawowy moduł dźwiękowy, tzn. dźwięk gwizdawki, dzwonu oraz syreny. Nie posiada dźwięku silnika.
Jest również wyposażony w złącze SUSI, co umożliwia instalację modułu dźwiękowego, np. Uhlenbrock IntelliSound.
A tak gwoli ścisłości: ESU LokPilot nie jest dekoderem dźwiękowym, tylko LokSound :)
 
OP
OP
Tomasz
Reakcje
0 0 0
#3
oczywiście - chodziło o LokSound. Tylko nic nie słyszałem o tym dekoderze Tams i nie wiem jak się będzie się sprawował z dodatkowym modułem dźwiękowym.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 19
DCC 14
DCC 4
DCC 3
DCC 15

Podobne wątki