• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

DCC emulator Z21 ROCO adapter XpressNet Multimouse

OP
OP
J

jack77

Aktywny użytkownik
Reakcje
479 4 0
#4
Człowiek, który to sprzedaje twierdzi, że zastępuje "..tablet przejmuje kontrolę nad multi. Różnych czynności nie można wykonywać". Chciałem się upewnić lub poznać opinie, bo ktoś to kupuje.
Czyli poprostu wynikałoby z tego że, zamiast sterować multimausem mogę sterować tabletem, a nie tabletem i multimausem naraz?
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#5
Możesz tabletem i MM na raz. Mm jest centralą w tym zestawie nie możesz włożyć emulatora w gniazdo master, bo po prostu, to nie zadziała.
 

Longos

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Da się tym emulatorem aktualizować firmware i dźwięki dekoderów Zimo ? Tak, jak oryginalnym Z21 ?
 

melonowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.048 20 1
#7
Da się tym emulatorem aktualizować firmware i dźwięki dekoderów Zimo ? Tak, jak oryginalnym Z21 ?
Cześć.
Napisz do P. Oczkosia - producenta. Jego adres mailowy jest na alledrogo. Ja kiedyś pisałem maila do niego w innej sprawie.
Bardzo chętnie i obszernie odpisuje na pytania. Jest bardzo uczynny i przyjazny.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 10
DCC 10
DCC 9
DCC 176
DCC 9

Podobne wątki