• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozy darekgol - parowoziada na moich 10m^2

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
#81
To prawie jak informacje z gazety "Fakt". Jeszcze tylko ilość lat w nawiasach:)

A tak na poważnie, to oczywiście jeśli jest możliwość dzielenia informacją o takich magikach (jak choćby poprzez nicki na forum ale za przyzwoleniem zainteresowanych może PW?) to byłoby super. Nie każdy kto odwiedza to forum wie, kto to np. Daniel loko, Fenix, Stroju czy Telewizor11​
 
Ostatnio edytowane:

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#87
Ten na zdjęciu, to jest robota Fenixa. Proszę się nie posługiwać moimi zdjęciami, tym bardziej w błędnym kontekście.
 

trol

Aktywny użytkownik
Reakcje
63 6 0
#90
Ten na zdjęciu, to jest robota Fenixa. Proszę się nie posługiwać moimi zdjęciami, tym bardziej w błędnym kontekście.
Bardzo przepraszam za zamieszczenie zdjęcia. Byłem przekonany że jest to fotografia Andrzeja. Nie miałem złych zamiarów a tym bardziej nie chciałem się narazić osobie którą uważam za jedną z największych autorytetów tego forum:(.