• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozy darekgol - parowoziada na moich 10m^2

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#21
Ciekawy pulpit sterowniczy, co do płytek to właśnie widze że są niezle(y) widzę na nich oczami wyobraźni moje ciężarówki z oxfordu z piechotą, której jeszcze nie mam z terenówką w bagnie gdzieś na boku, moze wstawisz jeszcze jakieś inne fotki z makiety? tam przy tej wieży jest dwóch kolesi, co oni tam robią?
 
OP
OP
darekgol

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
#26
Kolory na focie dosyć słabe. Robione przy białych led'ach
Zrobię przy świetle dziennym, to niebieski zamieni się w super granat.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#38
Oczywiście proszę Pana. Nie zauważyłem, by oprócz czcionki coś innego Pan pokazał. Choć nie ukrywam, że czasami je Pan ciekawie układa.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#39
Kolega użył liczby mnogiej, więc zapewne nie tylko o część środkową chodziło, faktycznie delikatnie tam odstaje.
Owszem, wyraziłem się jak wyraziłem, nie będę się teraz z tym szarpał bo po co? Po tak ogólnej odpowiedzi i tak nie udowodnię co autor miał na myśli :) Dziewiątkę widziałem na żywo na dworcu wschodnim w W-wie , a tak nie widuję bo w mojej okolicy raczej nie jeździ.