• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dłuuugie lokomotywy...

TKK

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
no wlasnie, czy ktos zna model parowozowni ktora pomiesci loka >~40cm ???
Najlepiej na styl amerykanski, nie wachlarzowa i rodzimego producenta (znaczy z EU :)).
Ostatecznie wachlarzowa tez mogla by byc...
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.061 140 0
#3
Dariusz napisał(a):
Nie wiem tylko kto w EU rozprowadza ich rzeczy.
pozostaje ebay.com
jest taki sprzedawca, ScaledStructures czy jakoś tak się nazwywa, swego czasu coś tam u niego kupowałem bez problemu wysłał do Polski

może jeszcze www.aat-net.de :?: są dilerem Walthersa, ale ceny mają na zasadzie 1$ = 1Euro
 
D

Dariusz

Gość
#4
Slyszalem o tym sklepie. To ze maja ceny 1$=1E to sie nie dziw. Kazdy chce zarobic a podatki w Europie sa wysokie. Nie wiem ile placa cla europejskie firmy produkujace w Chinach ale amerykanscy nie placa nic. Artykuly modelarskie sprowadzane z Chin i Korei sa zwolnione z oplat celnych.
 
OP
OP
T

TKK

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
dzieki za informacje - walthersa znam - no i wachlarzowa :-\
sciagnac cos zza wielkiej kaluzy to nie problem :)
wolalbym cos w stylu europejskim - mam np. br10 ktora ma 31cm i nie bardzo chce mi sie zmiescic do parowozowni :-(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 44
Tabor 3
A
Tabor 12
D
Tabor 8
Tabor 60

Podobne wątki