• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Długość skrzynki do N-ki.

micrus

Użytkownik
Reakcje
55 0 0
#65
Pomyślałem żeby zrobić stację na 3 modułach takich samych jak te co wykańczam. Wtedy dorobić tylko łuki i można śmigać w kółko.
Ale ja mam tylko 3 lokomotywki w N, to co będzie na tym jeździć :)

Taki ładny moduł a ja dopiero tu pierwszy raz. Super zieleń soczysta, żywa (u mnie jakaś taka za ciemna). Już brak weny?
Wena jest, muszę coś robić żeby w domu *******ca teraz nie dostać :)
Trawka w rzeczywistości nie jest taka soczysta, staram się odwzorować wiosnę i takie kolory są w sprzedaży.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
#70
Zostawiłem sobie 60 x100 po kuchennych rewolucjach, moze coś z tego się ogarnie...
Ogólnie (y).
Co do tego większego i wyżej... sam rzeźbię teraz aktualnie, ale ta wena:LOL:...

Pozdrawiam,...
 
Reakcje
55 0 0
#74
Jedziemy dalej z koksem :)
Skrzynki ekspresowo wycięte przez @maramamare

Przy okazji mam dwa pytania:
1. ktoś wkłada dekodery do starych parowozów?
2. mam rozjazdy Fleischmana, przy nich są takie oczka do przylutowania kabli, one są do polaryzacji czy generalnie do zasilenia rozjazdu?


20200417_162350.jpg
 
Reakcje
55 0 0
#76
Wiem, czytałem ten temat :)
Adama skrzynki też mam, robione jakiś czas temu i bez lasera. Na nich się wzorowałem robiąc swoje, ale dużo odbiegały od tych Adamowych.
Swoje sprzedałem, znalazłem Marcina i on mi wycina to co potrzebuje. Składa to się jak Lego :) ;)
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#78
Jakby co to był żart, ja też korzystam z usług Marcina choć mam laser w firmie.
A ja mam prawie wszystkie profile od Ciebie - pominąwszy może kilka z czasów, gdy ktoś tam się na Ciebie obraził (albo Cię wy-ujał?) i nie robiłeś profili.
A resztę deseczek mam wycinanych w Leroy, i to zanim nastała moda na to ręczne robienie o czym piszesz w stosownym wątku ;-)
Czy w związku z tym jestem jakimś guru od skrzyneczek? :p