• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dłubaniny M@M

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#5
No to mi się podoba.Raz wanna inna niż te oferowane przez producentów modeli a dwa ładnie wykonana.Powiedz z czego zrobiłeś tylne światła?
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#6
Szkoda że herpa się uparła na łupanie tylko tych dwóch modeli wywrotki i to na dodatek w najmniejszych wymiarach kipra . Mogli by się pokusić o zrobienie czegoś podobnego . Co do świateł to podejrzewam dodatki krawieckie do nabycia w pasmanterii .
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#7
Tak, to moja dłubanina oparta na starej ramie z naczepy Herpy .
A te światła to nie pasmanteria tylko ( Napięcie rośnie ) stoisko z tipsami i dodatkami do nich :D
Różne kolory i kształty , polecam :

100_5181.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#8
No to Miki uzywamy tego samego, tylko ja niebieskich na strobo w pojazdach strażackich.:DMusze zatem poszukać i takich czerwonych.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#11
Wanna fajna pomysł zacny światła świetny pomysł ale tył tej wanny chyba nie wyszedł Ci tak jak planowałeś?? Powiem tak tył wanny mi się nie podoba.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#16
Pomysł wykonania wanny od podstaw przdni. Przychylę się do opini Maćka, że ten tył mógłbyś poprawić. Mógłbyś z hipsa 0,25 wyciąć dokładnie dzwi i przykleić. Wyjdą proste zarysy.
Natomiast pomysł ze światłami - rewelacja . Jutro idę robic paznokcie! No i przydało by się logo Bodexu.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#17
Będę próbował te drzwi poprawić ( od nowa ) zobaczymy co wyjdzie , na razie robota ruszyła i brak czasu się wdarł .
A na paznokcie , polecam , satysfakcja murowana .:eek:
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Poprawiona naczepa wygląda już dużo lepiej, tylko wydaje mi się że dałeś ciut za gruby polistyren na tą ramkę. Pa za tym naczepa prezentuje się bardzo interesująco. Wszystko na to wygląda że i ja będę w niedalekiej przyszłości taką dłubał.
Świetny pomysł i zapewne inspiracja dla wielu z nas z tymi światłami.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 19
W robocie 26

Podobne wątki