• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dłubaniny M@M

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#42
Trochę przebija prze tą żolć poprzedni kolor i moze jeszcze jedna warstwa by się przydala tego żoltego. A tak znowu klimatycznie fajny modelik Ci wyszedl.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#43
Kurnik oryginalny, kabina z takiego czarnego zestawy .
Co do malowania to porażka , muszę się w kwestii lakierni w końcu zorganizować bo spółkowa poszła się j......:cry:
A uszczelko to chyba będę musiał okleić i pomalować bo od ręki to jakaś masakra .

100_5533.jpg
100_5532.jpg
100_5531.jpg
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#50
No ciekawie się zapowiada. Projekt ciekawy , podwozie i kabina nietypowe . Nie ma chyba takiego modelu. Co do kół to Maszoński ma podobny zestaw z tandemem na jednej osi i tam te koła są rzeczywiście małych rozmiarów. Rozmiar kół można obliczyć znając rozmiar opony ( ja to sobie tak przeliczam ). Mam tez zdjęcie na któym ma koła zbliżone do tych z typowego podwozia do przewozów masowych robionych przez Herpe.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#51
Dla sprostowania jest jeden, u mnie ;) Życze powodzenia w tym projekcie bo trochę jest do poprzerabiania. Wiem jak to u mnie wyglądało ;)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#52
No tak :D Miki znowu tworzy nastepne maleństwo do swoich zbiorów ;) Zapowiada się ciekawie i jestem ciekaw jaki bedzie efekt końcowy.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#53
To ma być coś takiego , koła jak najbardziej odpowiednie 17,5 cala jak w atego czy MANie L200:)

8208858.jpg
tobbi_TGL_LX_05.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 19
W robocie 26

Podobne wątki