• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czym jest destylat do generatorów dymu?

MarGe

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 1 0
#1
Czy orientujecie się co to za substancja stosowana jako destylat dymu? Jest to olej parafinowy czy gliceryna spożywcza? Intersuje mnie też czy wdychanie powstającego dymu z generatora jest na dłuższą metę szkodliwe czy też nie ma wpływu na organizm. Moja luba strasznie narzeka na ten dym i twierdzi, że to musi być bardzo szkodliwe...

Powstaje jeszcze jedno pytanie: stosując ten destylat w modelach, często opary osadzają się na obudowie loka (widać takie tłuste powierchnie), czy ma on właściwości rozpuszczające plastik i po kilku latach można spodziewać się jakiś negatywnych skutków jego stosowania?
 

zgodny

Znany użytkownik
Reakcje
370 19 0
#2
Kiedyś słyszałem że można stosować płyn do e papierosów ,przynajmniej można wybrać zapach, ale czy to nie szkodzi ?
 

Podobne wątki