• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Czy znacie jakiś dobry sklep modelarski na Podkarpaciu?

Reakcje
17 0 0
#1
Cześć wszystkim.
Czy znacie jakiś dobry sklep modelarski na Podkarpaciu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Michał Szewc
 

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
493 20 1
#2
Cześć wszystkim.
Czy znacie jakiś dobry sklep modelarski na Podkarpaciu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Michał Szewc
W Rzeszowie jest tylko W&W Model, mający w ofercie sporo modeli samolotów i samochodów do sklejania, a także kilka sztuk drzewek, budynków i modeli kartonowych. Najlepiej zaopatrzony w regionie jest chyba tarnowiecki Hobby Partner. Oprócz tego, już nie na Podkarpaciu, ale w Tarnowie znajduje się sklep modelarski przy ul. Wałowej. Nie ma swojej strony internetowej, ale niedawno widziałem w nim stacjonarnie sporą ofertę modeli kolejowych w nieprzesadzonych cenach.
 
OP
OP
Michał Szewc
Reakcje
17 0 0
#3
W Rzeszowie jest tylko W&W Model, mający w ofercie sporo modeli samolotów i samochodów do sklejania, a także kilka sztuk drzewek, budynków i modeli kartonowych. Najlepiej zaopatrzony w regionie jest chyba tarnowiecki Hobby Partner. Oprócz tego, już nie na Podkarpaciu, ale w Tarnowie znajduje się sklep modelarski przy ul. Wałowej. Nie ma swojej strony internetowej, ale niedawno widziałem w nim stacjonarnie sporą ofertę modeli kolejowych w nieprzesadzonych cenach.
Ok dzięki w Rzeszowie byłem ale z modelarstwa był tylko 1 zestaw startowy.
Pozdrawiam Michał
 

Podobne wątki