• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czy modernizacje EN57 mają sens?

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.899 111 7
#42
Nie mogłem się powstrzymać:
Fotomontaż znaleziony na stronie "Miłośnicy EN57 i pochodnych"




Sądzę że komentarz jest również trafny ;)

Cytuj
Bipel. Kibel z bipom!​
Sądze że w tym wypadku modernizacje mają sens, ma to coś w sobie:)
 
Reakcje
1.611 378 7
#43
Nie mogłem się powstrzymać:
Fotomontaż znaleziony na stronie "Miłośnicy EN57 i pochodnych"




Sądzę że komentarz jest również trafny ;)

Cytuj
Bipel. Kibel z bipom!​
Sądze że w tym wypadku modernizacje mają sens, ma to coś w sobie:)
Raczej nazwałbym to "Bohunokibel", chociaż, prawdę mówiąc - nie lubię tych określeń. Ale PESA, narodowy Pieszczoch może łyknąć temat...;):giggle:
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.899 111 7
#47
Fajnie by wyglądał taki składzik wchodząc w łuk na podgórskim szlaku. Aż korci zrobić taki w modelu, stary czteroczłonowy gracik Piko czeka w pudełku:niepewny:. Mam nawet oficjalną nazwę na taki skład-BipEN58:D
 
OP
OP
torowy

torowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.215 2 1
#49
Zagubiona wśród pól stacja pasażerska Strzyżyna. Na zdjęciu pociąg R8 KM jadący ze stacji Bartodzieje do Warszawy Wschodniej. W porze odjazdu pociągu byłem jedynym widzem na tej stacji ... bo pasażerów nie dostrzegłem. W Kolejach Mazowieckich EN57 i ich pochodne jeszcze mają się całkiem dobrze, ale z tego co słychać, Koleje Mazowieckie straciły już jakąkolwiek chęć inwestowania w EN57. | 20.05.2021

EN71KM-102.JPG
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#50
Przewozy Regionalne EN57-2050 relacji Katowice-Sędziszów opuszcza stację Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce linią 62



Przejazd tego i innych pociągów z tego dnia będzie niedługo na moim kanale na YT:

 
OP
OP
torowy

torowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.215 2 1
#51
30 minut na Warszawa Stadion i widziałem tylko EN57AKM, EN57AL oraz EN57 (KMKOL) oraz 27WE (SKMWA). KM zakończyły modernizację EN57 w 2017 roku, ale zmodernizowane pojazdy pojeżdżą jeszcze co najmniej do 2032 roku (AL).
Na zdjęciu KM R6 do stacji Wołomin Słoneczna wjeżdża na stację pasażerską Warszawa Stadion. Na czele EN57AL-1658. | 26.07.2021


R6-ws-EN57AKM-1658.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

radek_m

Aktywny użytkownik
Reakcje
145 3 0
#52
Mogli by umyć szyby na przystanku. Czysty wyglądałby ładniej. Czy u nas nie można dbać tak po prostu. Za chwilę pomażą malunkami albo wybiją , bo przecież i tak nikt o to nie dba :-(.

Zresztą jak widać wyżej Stadion Narodowy też prosi się o mycie paneli zewnętrznych, które miały go zdobić.
 
OP
OP
torowy

torowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.215 2 1
#53
Czy zgadzacie się, a może nie z tym stwierdzeniem:
EN57-2050 - wyprodukowany w 1987 roku, a zmodernizowany w 2007 roku - to typowy przedstawiciel taboru, który został wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań, ale nadal ma wiele wspólnego z rozwiązaniami technicznymi sięgającymi pierwszej połowy XX wieku.

zdjęcie: stacja Kielce | maj 2020

en57-2050_2.jpg
 

Podobne wątki