• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czy kupować EUO7-314 od PIKO?

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
#2
Jako że moja makieta ma być makietą przypominającą polskie warunki nizinne, zastanawiam się czy zakupić ten oto model.

[LINK]
Jeżeli kolega zastanawia się, czy model jest wart swojej ceny, to w wątku jemu poświęconemu znajdzie kolega opinie i zdjęcia które pozwolą zadecydować. Musi kolega sam ocenić, czy taka siódemka będzie pasować do profilu kolekcji.
 
OP
OP
Stasin

Stasin

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Zbieram lokomotywy właśnie tego typu z okresu IV. Ten model pasuje idealnie, lecz jest dość drogi.
[DOUBLEPOST=1470655571][/DOUBLEPOST]Chciałbym również zapytać o jakieś loki podobne do EU i np. BR-ki 211DR
 

kolejowy Marwin

Znany użytkownik
Reakcje
70 0 0
#4
W dziale TABOR jest taki temat OPISY TABORU i tam można znaleźć opisy EU07 od PIKO. Są tam wartościowe informacje i myślę, że po przeczytaniu zdecyduje Pan, czy dany model warto kupić, czy nie. :)
Pozdrawiam.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#6
Z czwartej to bodajże trapez 348 303E i zielona 161 4E, bo ze względu na koszty to SM nie brałem pod uwagę. I tak się składa że 161 jeszcze jest w sklepach.
 

Podobne wątki