• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czy jest tu ktoś kto pracuje w SKM?

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Witam Was,

mam takie pytanko: czy ma ktoś może coś wspólnego z warszawską SKM, pracuje tam i mógłby pomóc dostać się na kurs kierowników pociągu? Wysyłam co jakiś czas emaile z zapytaniem czy ww. firma organizuje takowe kursy, ale niestety nie mogę uzyskać jakiejkolwiek informacji. Zapewne lepiej było by złożyć dokumenty osobiście, ale obawiam się że i to nic nie pomoże, dlatego pytam czy mógłby pomóc ktoś kto np. pracuje w warszawskiej SKM.


Pozdrawiam
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#2
Proponuję popytać na forum INFOKOLEJ, tam na pewno kolega znajdzie pracowników SKM. Może nawet już będzie jakiś wątek o rekrutacji do tej spółki.
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
Aktualnie chyba nie będzie nowego kursu na kierowników, ale jak będę jechał do szkoły w poniedziałek to się dowiem. Nie widzę potrzeby otwierania kursu, no chyba że wystartuje linia na Okęcie to zapotrzebowanie może wzrosnąć.
 

Podobne wątki