• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czy da się podłączyć roco mutimaus do piko

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.827 386 20
#2
Mam pytanie czy da się podłączyć Roco Multimaus z polskim menu do torów Piko??
I czy to będzie działać z lokomotywami Piko??
Producent torów nie mają tu znaczenia i Roco Multimaus można podłączyć do torów Piko. Lokomotywy Piko, jeżeli są z dekoderem cyfrowym to też będą działać z Roco Multimaus.
 
OP
OP
T

tomson

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
To dobrze gdyż ostatnio rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział że Roco i piko to zupełnie inna firma i chcąc mieć Roco multimaus musiał bym wymieniać tory.

Z połączeniem Roco multimaus z torami to łatwa sprawa czy nie?
To kabelki trzeba podłączyć tak jak w piko do klipsu czy jakoś inaczej???
 

vs125

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
To dobrze gdyż ostatnio rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział że Roco i piko to zupełnie inna firma i chcąc mieć Roco multimaus musiał bym wymieniać tory.

Z połączeniem Roco multimaus z torami to łatwa sprawa czy nie?
To kabelki trzeba podłączyć tak jak w piko do klipsu czy jakoś inaczej???
To ten sprzedawca to dobry cwaniaczek ,w którym to sklepie tak Ci doradzano ?Możesz odlutować lub odciąć końcówkę ROCO i zostaną CI dwa przewody ,ściągasz izolację i jeden przewód do jednej szyny a drugi do drugiej lutujesz lub podłączasz w klips PIKO możesz sobie po cynować końcówki ,nie ma plusa ani minusa podłączasz i już>
 

Podobne wątki