• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Czyżowice – VIII Międzynarodowa Wystawa Makiet Kolejowych – 23-24 listopada 2019 r.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Wiem, że Czyżowice są trochę mniejsze niż Warszawa czy nawet Katowice, ale mimo to warto byłoby wiedzieć, gdzie ta wystawa ma się odbyć (lokal? adres?). Na podlinkowanej stronie nie znalazłem informacji...

OP
OP
Misiek

Misiek

Znany użytkownik
Zaszła pewna pomyłka - umieściłem swój wpis z linkiem w wątku o kalendarium imprez, licząc, że Remaj umieści go w kalendarzu (co też uczynił).
Natomiast wolałbym, żeby mój tamten wpis był skasowany, a nie ewoluował do nowego wątku. Z tego co widzę, "zapoczątkowałem" wątek o imprezie, która zasadniczo mnie nie dotyczy w żadnym jej aspekcie.

Andrzej Harassek

Zespół forum
Donator forum
Proponuję zostawić temat, skoro już jest. Może ktoś zamieści tu swoją relację z tej imprezy, jak już dowie się, gdzie tego szukać i tam dotrze... ;)
Mojego poprzedniego wpisu proszę absolutnie nie traktować jako pretensji do kolegi Miśka, wręcz przeciwnie, dobrze, że taka informacja trafiła na forum. A moje uwaga jest skierowana pod adresem autorów informacji na stronie, do której kolega Misiek podał link.

Andrzej Harassek

Zespół forum
Donator forum
Dobrze, że dodali chociaż nazwę miejsca, przydałby się jeszcze adres (ulica, numer...). Na stronie, do której link podał kolega Misiek, wciąż jest taka wersja i stąd mój komentarz:

Czyżowice.JPG

Remaj12

Moderator Forum Tabor i Imprezy
Zespół forum
T M M
Zaszła pewna pomyłka - umieściłem swój wpis z linkiem w wątku o kalendarium imprez, licząc, że Remaj umieści go w kalendarzu (co też uczynił).
Natomiast wolałbym, żeby mój tamten wpis był skasowany, a nie ewoluował do nowego wątku. Z tego co widzę, "zapoczątkowałem" wątek o imprezie, która zasadniczo mnie nie dotyczy w żadnym jej aspekcie.
Cóż... każdy z użytkowników naszego forum jest zaproszony do tego, aby je tworzyć. W przypadku działu Imprezy każdy ma prawo założyć (jeśli jeszcze taki nie powstał) nowy temat poświęcony danej imprezie i nie musi to być jej organizator. Ja sam nie będę zakładał wszystkich tematów dla każdej imprezy. Jeżeli znajdę w internecie jakąś informację o wystawie, o której jeszcze nic na naszym forum nie było, to podzielę się nią z Kolegami poprzez wpis do Kalendarza, a także założenie nowego tematu, w którym będzie można uzyskać podstawowe informacje o wystawie, a także później zaprezentować swoją relację. Zdarza się, że są tematy "martwe", bo akurat nikt z naszego forum na małą czy lokalną wystawę się nie wybrał lub z jakiegoś powodu nie postanowił podzielić się tym co widział i co uwiecznił - ma do tego prawo. Wówczas temat będzie zawierał tylko informacje o imprezie, ale będzie to jakiś punkt zaczepienia. Może ktoś będzie szukał, może będzie przeglądał w przyszłości gdzie i jakie wystawy się odbywały - wówczas będzie miał do czego wrócić, nawet jeśli relacji będzie musiał szukać na innym portalu niż nasze forum, ale chociaż garść informacji dotyczącej wystawy tj. czas i miejsce trwania, to czy jest bezpłatna czy nie będzie mieć zebrane w jednym temacie na naszym forum. Zachęcam do aktywności i dzielenia się na forum informacjami o tym co się dzieje w naszym kraju, zarówno w temacie wystaw, prezentacji, przejazdów specjalnych, spotkań oraz wszelakich innych imprez dotyczących tak kolei małej jak i dużej.