• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czyżby powolny koniec PKP ?

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#3
Ciekawi mnie kiedy DB na zamiar wejść na nasze tory. Jak na razie ceny dostępu do nich PKP wysoko ustawiło, bardzo dobrze. Pytanie tylko co będzie dalej...Cholerka, zaczyna to wszystko wyglądać nie za ciekawie...
 
OP
OP
kociol

kociol

Aktywny użytkownik
Reakcje
175 4 0
#5
Ile jest prawdy w tym artykule tego nie wie nikt :roll:(prócz autor), ale obiektywnie patrząc na nasze PKP i całą infrastrukturę to jest nie wesoło :( . W Czechach jest dużo lepiej (tam hulają wszystkie linie, które były zbudowane przed wojną a u nas się tylko likwiduję) a o Niemcach już nie wspomnę. Cała ta sytuacja jest odzwierciedleniem bałaganu jaki panuje w naszym kraju i to nie tylko na płaszczyźnie kolei.
 

Załączniki

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#7
Ja mam tylko nadzieję, że PKP nie dopuści DB do większości torów. Gdzieś słyszałem, że mają wprowadzić ustawę ograniczającą właśnie dostęp obcych przewoźników do naszych szlaków.
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#8
Kamil Kopera napisał(a):
Ja mam tylko nadzieję, że PKP nie dopuści DB do większości torów. Gdzieś słyszałem, że mają wprowadzić ustawę ograniczającą właśnie dostęp obcych przewoźników do naszych szlaków.
No ale przecież jesteśmy w Unii Europejskiej... Gdzie wszystko jest możliwe... Znając zapędy Unii to niedługo królik zostanie ptakiem nielotem aby jakimś tam hodowcom z kraju X można było przyznać dotacje.
Ustawa wejdzie w życie, Niemcy złożą protest do Trybunału, że Polska zakazuje kabotażu ich przewoźnikowi, a innych wpuszcza na rynek i zacznie się kołomyja... Chociaż...
 
OP
OP
kociol

kociol

Aktywny użytkownik
Reakcje
175 4 0
#10
Do administracjii forum :!: proszę ten wątek przenieść do: Koniec PKP Cargo CT w Krakowie -
bo oba pokrywają się treścią.

Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 3
Koleje w Polsce 7

Podobne wątki