• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sprzedam Czołgi z II WW 1:87 Roco Minitanks i inne

Witam serdecznie.
Na sprzedaż mam kolekcję czołgów i pojazdów z II WW.
Produkcji ROCO z serii Minitanks,
DSC07811.JPG DSC07810.JPG DSC07816.JPG DSC07820.JPG DSC07824.JPG DSC07826.JPG

- wszystko made in Austria,
UWAGA - Tygrys zielony tzw"Tunezyjski" na foto ma błędne pudełko. Prawidłowe foto z nr 702 będzie wstawione niegługo.

Modele są w orginalnych pudełkach, jeżeli były dołączane elementy dodatkowe to są w pudełkach tak samo jak i instrukcje. Nie były malowane ani doklejane, są w stanie fabrycznym. Same modele były wyjęte na 1 miesiąc jako wystawka, po czym wróciły do pudełka i czekały na lepsze czasy. makiety się nie doczekały i teraz czas na zamianę właściciela. U mnie zmieniła się koncepcja na lata 70-te LWP. Cenami naklejonymi proszę się nie kierować - to ceny przed kilkunastu lat.
Jako, że to giełda proszę o propozycje na PW.
Preferuję sprzedaż całości - loko Swarzędz , Poznań i okolice.
Komplet Roco 290 zł
na szt 60 zł

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Diesant
Czołgi z II W Ś radzieckie
produkcja też chyba zza wschodniej granicy. Sklejone - takie nabyłem. Wieże ruchome.
W T34-85 mocowanie osi obrotu wieży do poprawy.
Zestaw z materiałów gorszych niż austriackie, co widać na zdjęciach poniżej. Wymagają pracy przed trafieniem na makietę.
Ale mimo wszystko bardzo dużo szczegółów. Lepsze wizualnie niż uproszczone enrdowskie metalowe czołgi :)
Jak powyżej - preferuję sprzedaż całości. Propozycje na PW
cena 200 zł za CAŁOŚĆ !!
DSC07838.JPG DSC07841.JPG DSC07842.JPG DSC07843.JPG DSC07844.JPG DSC07845.JPG DSC07846.JPG DSC07847.JPG

Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Handel 0
Handel 0