• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czołg T-72 skala 1:15

pasztecik2233

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Cześć wszytskim, z góry przepraszam jesli zle przyporządkowałem temat, ale nie moglem nic znaleźć o pojazdach militarnych a chcialem zajawić temat nowej kolekcji De Agostini gdzie mamy do złożenia Czołg T-72 w skali 1:15. Plusem tej kolekcji jest to że pojazd może być w zależność od wyboru albo stacjonarny albo zdalnie sterowany. Wiem, że sporo osób z tego forum łącznie ze mną zbiera Maluszka, ale może ktoś zainteresował się też tą nową kolekcją? Pzdr
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#2
Ten czołg już kiedyś był, nie pamiętam ile numerów wyszło ale pierwszy kupiłem z ciekawości. Skala to nie 1:15 tylko 1:16.
 
OP
OP
pasztecik2233

pasztecik2233

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
No właśnie też słyszałem, że ten czołg kiedyś się pojawił, teraz to pewna kolekcja, dzwoniłem się pytać z ciekawości. W porównaniu do Malucha fajne jest to,że będzie zdalnie sterowany. Skala - masz rację 1:16 coś pomyliłem ech. Zainteresował się ktoś tym tematem jakoś bliżej?
 
OP
OP
pasztecik2233

pasztecik2233

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
No i skusiłem się na ten Czołg... Tym razem mamy w sieci dużo materiału jak on wygląda, są filmy na YT i przyznaję, że to działaświetnie marketingowo, bo ja nie miałem zamiaru się w to bawić, a jednak się skusiłem heh ;) Czekam na paczkę bo zamówiłem prenumeratę, ciekaw jestem wykonania poszczególnych części...
 

konradf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Doszła Ci już prenumerata? Jak z jakością? O De A krążą różne opinie, ale Ci co mieli ten czołg z rosyjskiej kolekcji mówią, że dobre wykonanie. Ciekawy jestem czy U Nas będzie to samo, czy nie ...