• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czas na Dęblin?

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#2
Banda dziadostwa nami rządzi, to takie krótkie podsumowanie tego co się dzieje. Jestem za pełną rewitalizacją takich obiektów.
 

PiterZ

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
By rewitalizować takie obiekty potrzebny jest dobry architekt i myślący inwestor - tych pierwszych mamy, z drugimi jest niestety problem.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#4
Właściwie to wystarczy konserwować na bieżąco i później nie ma potrzeby inwestować jednorazowo ogromnych środków.
 

PiterZ

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
No tak, ale tu raczej chodzi o zagospodarowanie niepotrzebnej PKP parowozowni (rewitalizacja właśnie, nie remont). Na muzeum związane z koleją bym nie liczył, budynek użyteczności publicznej (kultura, itp...) też odpada - chyba za duży obiekt jak na potrzeby Dęblina. Co najwyżej galeria handlowa lub biura są prawdopodobne, ale tu porzebny właśnie myślący inwestor :)
 
OP
OP
Misiek

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.068 140 0
#6
Po co konserwować coś czego się nie używa?
Jaki wpływ na stan obiektów PKP ma brak odpowiedniej ochrony? Czytaj - ile obiektów zostało zdewastowanych przy pomocy "meneli"?
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#7
Cholera, parowozownia, która leży ode mnie niemal 20 km ma zostać rozebrana :( widmo rozbiórki wisi nie od dziś. Byłem tam jakiś czas temu i rozmawiałem z jakimś kierownikiem chyba, dostałem tel kontaktowy, ale kiedy tam dzwoniłem, jakiś inny gościu powiedział mi, że źle się dodzwoniłem :| Miałem kontaktować się w sprawie planów parowozowni (całe szczęście, że w ogóle jeszcze istnieją). Coś mi się wydaje, że będę musiał tam podskoczyć na dniach jakoś i działać zanim PeKaPowcy wyburzą obiekt. Parowozownia rzeczywiście popada w zniszczenie, żal i smutek duszę jedynie wypełnia jak się na to patrzy.
 

Załączniki

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#8
Jeszcze trzeba zapytać: jakie stawki właściciel-t.j. dana spółka, własciciel budynku narzuca ew. dzierżawcy? U mnie w jednym budynku pojawiła się firma i po trzech miesiącach juz jej nie było.
Nie, nie.... nie zamknęła interesu, wręcz przeciwnie, ma się dobrze, tylko dzierżawę płaci o wiele mniejszą. :D :|
 

Podobne wątki