• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Czarna flota, czyli Trans-Kórnik - DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#1
Witam, w tym temacie będę przedstawiał modele z mojej wirtualnej firmy transportowej "Trans-Kórnik". Firma zajmuje się głównie transportem kontenerów morskich, choć świadczy także usługi transportowe dla innych firm spedycyjnych. Nowsza część taboru ma czarny kolor, ze starszymi pojazdami bywa różnie. :)

1. Man TGX 18.480 (Herpa)
oie_16161854FCpIZaSn.jpg

oie_16162359TtNN9JOY.jpg

Pozdrawiam!
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#7
Fajny skład wyszedł . Jeden mały kontener na tyle rzadko jest widiwany w naszej skali . Fajnie że zamiarujesz pomału pokazywać modele , będziemy się dłużej delektować .
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#9
Dla mnie super wygląda. Do pełni szczęścia brakuje czarnych piast w tylnej osi w ciągniku, Wtedy już był by wypas. No i masz wielki plus za tablice rejestracyjne bo to rzadkość w modelach prezentowanych na forum. Teraz podmalować detale i w trase :) A kontener mimo że malowanie nie spotkane przeze mnie w Polsce posiada dużo detali.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#10
Ciekawie wyszedł Ci ten zestaw. Lubię składaki, bo są nietypowe i często widywane w ciekawych konfiguracjach. Ten krótki kontener na tyle długiej naczepy wygląda świetnie. (y)
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#11
Pora na kolejną prezentację. Dziś pojazd, którym Trans-Kórnik świadczy usługi dla Grupy Raben. :)

2. Volvo FH12 Globetrotter + Schmitz S.KO (Herpa)


 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#18
Z jednym detalem na pewno zostanie dopieszczona :D Jak dla mnie ekstra. Typowy polski prywaciarz latający pod Rabenem. A dużo tego u nas się widuje. Wielki plus za tablice rejestracyjne, lusterka i te halogeny które od zawsze kojarzą mi się z tym modelem Volva i idealnie do niego pasują. Fajnym detalem są tez chlapacze Schmitza, co ciężko jest znaleźć w jakimkolwiek modelu. No i czekam na więcej, bo wiem że może być ciekawie :D
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#19
Pora na kolejny zestaw w firmie. :)

Mercedes-Benz Actros MPIV Streamspace + Schmitz S.CF (Herpa & AWM)
SAM_3571.jpg


SAM_3574.jpg


SAM_3590.jpg


Pozdrawiam! :)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 40
Samochody ciężarowe 87
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 288

Podobne wątki