• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Czarna flota, czyli Trans-Kórnik - DyrdekHz

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#21
NO nareszcie masz model z pomalowanymi kierunkami :D Actros bardzo fajny i ten kontener 45 ft bardzo do niego pasuje. Bardzo ciekawy jestem jak by wyglądał z cała czarną naczepą, no bo w końcu to czarna flota :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#25
Ciekawie wygląda ten zestaw, ale ja bym dał inny kolor ciągnika. W tym czarnym jakoś te halogeny dachowe mi nie pasują.
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#29
Żeby nie było, że nic się nie dzieje. :)
Firma zmieniła trochę profil swojego działania, od niedawna wozimy głównie towary w naczepach typu firanka i chłodnia.

Mała (po)świąteczna sesja. ;)
SAM_3684.jpg


SAM_3678.jpg


SAM_3667.jpg


Pozdrawiam! :)
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#34
CF to mój pierwszy model w tej skali. Niedawno dostał nowe koła, lusterka od Actrosa MP2 (te od CFa zgubiłem) i tablice rejestracyjne. Trafił do firmy ze względu na oryginalny kolor. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#36
Fajnie wyglądają te czarnulki, ale i tak Daf najlepiej się prezentuje i najbardziej mi się podoba. Może dlatego, że ich tak mało w naszej skali.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#37
Wszystkie czarne ciągniki sa jak zdjęcie z drogi. Volvo genialnie wygląda z napisem Globtrotter i tymi halogenami, TGX super że ma skrętne osie, a Actros.... jego przemilczę bo cały czas żałuje że nie jest u mnie na półce :D Brakuje mi w nich pomalowanych kierunkowskazów w lampach i obrysówek, ale to się kiedyś zrobi, mam nadzieje :D No i super patent z tymi odblaskami na grilu Volvo. Wszystko fajnie ale.... chce więcej :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 40
Samochody ciężarowe 87
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 288

Podobne wątki