• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czar pary

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
#1
Taki temacik zapodam bo i zima coraz bliżej a zimą to kolej, ta dawna kolej wyglądała najpiękniej ! Widok kłebów pary buchajacej z pod kotła rozgrzewał :) I ten niezapomniany zapach w mrożne zimowe dni ! Kto nie przeżył niech żałuje .
Wstawie fotki, mam nadzieję ze jakiś zapalony mod mi nie usunie, piekny widok coby oko pocieszyc a i może kto inny zapoda wiecej...ale tylko zimowe :) Zdjecia zaczerpniete z .....https://www.drehscheibe-online.de/foren/list.php?017,page=73
cza1.jpg
cza2.jpg
cza3.jpg
cza3.jpg
cza4.jpg
czar1.jpg
czar2.jpg
czar3.jpg
czar4.jpg
czar5.jpg
czar6.jpg
czar8.jpg
czar9.jpg
czarp1.jpg
Pt cza.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.370 463 29
#3
Wstawie fotki, mam nadzieję ze jakiś zapalony mod mi nie usunie,
Nie usunę już wstawionych, ale proszę o nie wstawianie hurtowe zdjęć z innych stron tylko dlatego, że są ładne (co prawda, to prawda). Stosujmy zasadę, że zdjęcia z obcych stron wykorzystujemy w konkretnym celu (np. informacyjnym), a nie tylko dlatego, że się nam podobają. I za każdym razem podajemy źródło (tu jest podane). Jeżeli chcemy zachęcić do odwiedzenia jakiejś strony, wystarczy wrzucić jedno czy dwa przykładowe zdjęcia i podać link. Nie ma potrzeby kopiowania całego materiału z obcej strony. Temat wykorzystywania obcych zdjęć jest co chwilę wałkowany na forum w różnych miejscach, ale jak widać to ciągle mało...
 
OP
OP
Bipa966

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
#4
Dzięki łaskawco :rolleyes: Zdjęcia te wstawiłem właśnie w konkretnym celu....informacyjnym... ażeby poinformować młody narybek modelarski jaki pojawia sie w tych okolicach jak to kiedys pieknie bywało, a i dla starszych żeby oko nacieszyc! Strona jaka zapodałem jest.. po pierwsze w obcym i niezrozumiałym dla wiekszosci jezyku i po co włazic tam i szperac jak juz ktos wyszperał ! Wystarczy popatrzec !Nie kopiuje całego materiału, kilka zdjec ot wsjo. Jak nie pasuje temat , pomimo dosc pozytywnych ocen jak widze.....prosze usunąć !
 

LechZ

Użytkownik
Reakcje
16 0 0
#6
W sumie lepszą rzeczą jest podanie linku do znalezionej strony z ciekawymi zdjęciami. Wtedy ktoś może znaleźć także pozostałe zdjęcia z danej strony, które mogą go także zainteresować.
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#7
A ja uwielbiam zimowe fotografie.. Może zmiana tematu wątku na "Zimowe klimaty"? Bo czarów pary ( tj. zdjęć poświęconych parowozom) mamy już tu kilka.
 
OP
OP
Bipa966

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
#8
@garcia ramirez prosiłbym o nie sugerowanie zmiany nazwy bo raz juz cos takiego przeżyłem :devil: a nadgorliwych modów u nas ci dosyć. Tak chciałem i tak proszę zostawić.
@LechZ link do niemieckiego forum podałem wyżej.... milego szukania :) :LOL:
 
OP
OP
Bipa966

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
#10
@garcia ramirez ....nic osobistego, ale wolał bym zostać przy moim tytule. A dlaczego taki ? Ponieważ uważam że zimą para z parowozów wyglada najładniej, ot co :) I bez fochów ,mam jeszcze kilka ładnych fotek tak wiec zapraszam....a może coś swojego zapodasz ?:)
 

dyżurny ruchu

Znany użytkownik
Reakcje
154 3 0
#12
Dla mnie jedno z piękniejszych zdjęć z tego zimowego okresu i na dodatek zrobione niedaleko "moich" stron, 1 marca 1986 roku Pt47-40 z "Karpatami", ujęcie zrobione z wiaduktu LHS, linia 68 Nisko Podwolina. Nie pamiętam już źródła zdjęcia, chyba jakaś czeska strona.
Pt 47-40 382 Karpaty Nisko Podwolina  01.03.1986.jpg
 

Podobne wątki