• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Części Marklin

Kordek

Nowy użytkownik
Witam. Od razu przepraszam, ponieważ nie wiem w jakim dziale pisać ten wątek, ale...
Mam problem ponieważ przez kilka mies. moja makieta i inne zabawki(kolejki) stały w pokoju ponieważ za bardzo mi się nie chciało nimi bawić.
Teraz z nowym rokiem dostałem zapału na moje przed kilkumiesięczne hobby,ale co okazało się moje kolejki marklina działają ale strasznie podczas jazdy trzeszczały. Trochę się na tym znam i wiem że chodzi tu o szczoteczki od śilnika... Trochę się rozpisałem ale nie mam co robić więc piszę.
Moje pytanie brzmi: Gdzie kupię szczoteczki do silnika elektrycznego kolejki firmy marklin w skali H0, Na allegro czy olx nie ma bo patrzyłem, przy okazji potrzebuję jeszcze śrubeczki do przykręcenia płozy ponieważ chciałem te kolejki wyczyścić z kurzu i zgubiłem jedną :( (śrubki małe czarne)
Dodam jeszcze że kolejki są cyfrowe i nie chcę kupywać jakiś uszkodzonych modeli...
Dziękuję wszystkim za pomoc

FENIX

Znany użytkownik
W INSTRUKCJACH MASZ NUMERY SZCZOTEK I DO SKLEPU MASZERUJ.
Ale bywa także ,ze może być już wirnik do wymiany,musisz go obejrzeć , a dokładnie komutator ,parę już wymieniłem, nowe są pięciopolowe , stare są trój.
Śrubki tez masz w instrukcji do dokupienia