• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Części do amerykańskich loków

Michal78

Aktywny użytkownik
Reakcje
228 0 0
#1
Czy może orientuje się ktoś gdzie moge zakupić części do loków USA ? Pisałem do Atlasa w sprawie wózków i pomimo tego że każdy lok ma na ich stronie rozrysowany diagram wszystkich cześć wraz z numerami to odpowiedzieli mi że nie sprzedają oddzielnie wózków (po co zatem te diagramy z numerami części???)
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.062 140 0
#2
Jak w sklepie atlasa nie ma to patrz na ebay użytkownika soo-much-stuff czy jakoś tak

Aa co potrzebujesz, może mam? Akurat wózki u atlasa powinny być dobrem uniwersalnym niezależnie do modelu, wszak wózków jest3-4 rodzaje i wymienialne miedzy lokomotywami. W ostatnim zakupie miałem "maskownice" do AAR luzem,

No chyba, że masz rodzynek?
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.062 140 0
#4
Kicha. Akurat tego nie mam. Chyba, że np. zębatki pasujące z innych modeli.

Atlas jak mówi, że nie ma , to nie ma. Kiedyś można było dostać coś poza sklepem (raz mi się udało) ale jakiś czas temu sporo częśći poznikalo z oferty i klops ;/
 
OP
OP
Michal78

Michal78

Aktywny użytkownik
Reakcje
228 0 0
#5
Będę sprawdzał na ebayu co jakiś czas może ktoś wystawi. Tego nicku o którym piszesz na razie nie widzę.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1
Tabor 9
Tabor 2

Podobne wątki