• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Cykliczne spotkanie przy makiecie BGMu

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
134 0 0
Bo w tym wszystkim chodzi o dobrą zabawę. Wrzucam 2 zdjęcia robione tak na szybciocha.

Tp1-18 z "Chrobrym" opalana węglem z uranem w celu utrzymania prędkości rozkładowych.
20170205_154259.jpg


Husarz z pociągiem zdawczo odbiorczym.
20170205_154956.jpg
 
J

Jurek ST44

Gość
Nie tam, żeby aż tak bardzo mnie zależało, :ROFL::LOL:ale widziałem że ktoś fotografuje moją skrzynke :D
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
No pięknie - na imprach to wszystko ze wszystkim jeździ i wszyscy szczęśliwi, a w wątkach modelarskich to się kłótnia o niezgodność o parę miechów w rewizjach toczyć potrafi i potrafi ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
No, no, no... Jureczku, piękna skrzynka. Most świetny, a i przy rzece będziesz miał trochę roboty. Trzymam kciuki. (y)
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
No to lecimy dalej z fotkami ;)
Fotki na GS'ie ;)
17.JPG
18.JPG
19.JPG
20.JPG
21.JPG
22.JPG



Takie tam przy pastwisku ;)
23.JPG


EP09 na wjeździe do Kocikowa
24.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Kapitalny klimat i świetne fotki. Jedynie nie pasuje mi barwa świateł lokomotyw. Wyglądają na biały zimny, a w czasach PRL-owskich to nie było świateł diodowych. Szczególnie rzuca się to w oczy w przypadku parowozu.
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
Lecimy dalej z fotorelacją ;)



Takie smaczki można zobaczyć na Kocikowie. Szkoda, że nie miałem grosika pod ręką ;)
25.JPG


Na wyjeździe z Ludwikowic.
26.JPG
27.JPG

Śląskie klimaty, czyli gdzieś w okolicy przystanku Nowy Wirek ;)
28.JPG


W Ludwikowicach na bocznicy stoi V220 zza granicy! :D
29.JPG
30.JPG


Nie wszystkim udało się wyjechać... A na pace pewno moduły przewozi ;)
31.JPG
32.JPG



Cdn. :)
 

Podobne wątki