• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Cykliczne spotkanie przy makiecie BGMu

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
81 1 0
Byłem, widziałem, porozmawiałem. Bardzo ciekawe spotkanie i chłopaki mają dużo zapału i chęci do pracy;]
 

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Czy można przyjechać do was na spotkanie/ kilka spotkań "nie zobowiązująco"? Po prostu, chciałbym zobaczyć, z czym, co się je... Nie ukrywam, że chętnie bym dołączył, tylko ciężko z czasem.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Jak najbardziej. Zapraszamy na najbliższe spotkania, akurat sporo się będzie działo :) Zobaczysz, poznasz ludzi i jak będziesz chciał dołączysz ;)
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
Przypominam spotykamy się w czerwcu 4-5 sobota i niedziela zapraszamy szczegóły godzinowe post wyżej
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
Witam zainteresowanych kolejne spotkanie BGM 6 sierpień Kozy Pałac Czeczów godz.9.00 zajmiemy się dalszymi pracami przy makiecie i torcie
 

Seb

Aktywny użytkownik
GGM
Reakcje
40 0 0
Wybieram sie jutro z Sosnowca na spotkanie do Kóz i mam wolne miejsca w samochodzie. Gdyby był ktoś chętny ze Śląska lub Zagłębia to proszę o kontakt na pw.
 

Podobne wątki