• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Cykliczne spotkanie przy makiecie BGMu

OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41
EVB420 12 dlaczego nam to robisz ;p jak masz możliwość to podrzuć mi kółko :). ja się postaram wsiąść nową moją skrzynkę, by pokazać budowę jej. W ogóle jaki temat chcieli byście poruszyć na sobotnim spotkaniu??
 

Baranek

Moderator Grupy BGM
BGM
Reakcje
52 0 0
#44
Cześć,

czy znajdzie się na sobotnim spotkaniu miejsce dla nowego amatora z Bielska?
Chciałbym się przyjrzeć trochę budowaniu modułów, porozmawiać, zorientować, czy mój pierwszy zapał nie rozbije się o wymogi, jakie stawia rzeczywistość modelarska przed miłośnikami kolejek.
Przyszedłbym raczej z pustymi rękami, bo mój pociąg analogowy, ale mogę wziąć aparat :)

Pozdrawiam
Baranek
 
OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
cześć Baranek
z chęcią ciebie zapraszam. Przyjedz porozmawiamy i wprowadzimy w tajniki:). To jeżeli chcecie temat "budowa Skrzynek" to przerobimy następujące zagadnienia:
- budowa skrzynki
- montowanie podtorza korkowego
- mocowanie torów
- tłuczniowanie

Więc jak co aparaty mile widziane - do utrwalenia informacji:)
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
#49
To i ja postaram się przyjechać w sobotę.
Wezmę trochę gadżetów z elektroniki.
Może Bhp Rivarossi....

Jedzie ktoś może z Bielska - zawsze razem raźniej.
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
134 0 0
#51
Grześ z Bielska jest matis_kr
Ja z tatą jadę i trochę się spóźnie bo tata nie da rady wcześniej przyjść z pracy ale będę.[DOUBLEPOST=1383836046][/DOUBLEPOST]
To i ja postaram się przyjechać w sobotę.
Może Bhp Rivarossi....
Gdyby mógł Pan przynieść było by fajnie. Zawsze chciałem zobaczyć Bipę Rivarossi. Ja wezmę Ty5 i 2 Ryflaki.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#52
tak o 9:00. Kolega wpierw powie co ma i co jest w stanie przywieść i się pochwalić :)
Jak już pisałem dysponuję składem ST 44, 3X Eaos, + Slm + Rrh. Mam też dioramę z kawałkiem wiejskiego krajobrazu i trochę taboru samochodowego z lat 80 tych :) Chcę się nauczyć budować skrzynkę i od następnego razu mogę prezentować jak robię krajobraz :)
 

Podobne wątki